Facebook Google+ Twitter

Janusz L. Wiśniewski we Wrocławiu

Już jutro w Empiku na wrocławskim Rynku o godz. 18 odbędzie się spotkanie autorskie z Januszem L. Wiśniewskim. Autor będzie promował swoją nową książkę "Sceny z życia za ścianą".

 / Fot. EmpikJanusz L. Wiśniewski jest doktorem informatyki i doktorem habilitowanym chemii. Od jakiegoś czasu zajmuje się pisarstwem. Jest autorem bestsellerów "Samotność w sieci" i "Los powtórzony" oraz zbiorów opowiadań "Zespoły napięć" czy "Los powtórzony".

Książka "Sceny z życia za ścianą" ukazała się 16 października nakładem Wydawnictwa Literackiego. Wiśniewski opisał w niej historie zwykłych ludzi, o których często w natłoku zajęć wolelibyśmy nie słyszeć. Bohaterami są: zwolniony z pracy mężczyzna chory na depresję, molestowana w dzieciństwie kobieta, szczęśliwa i zakochana w sobie para homoseksualistów. Są to historie smutne, pełne cierpienia, a jednak tak bardzo prawdziwe.

Pisarz na spotkaniu będzie opowiadał o swojej książce oraz rozdawał autografy.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Nie wiem, czy aż tak kiepskie Piotrze. Widzisz, ja nigdy nie czytałam Wiśniewskiego, bo raczej nie czytam tego typu romansideł. Natomiast książkę "Sceny z życia za ścianą" specjalnie kupiłam i właśnie jestem w trakcie lektury. Co mnie do tego skłoniło? To, że jest ona inna niż pozostałe książki Wiśniewskiego. Jest raczej zbiorem reportaży o ludziach, o których tak naprawdę nie myślimy, którzy są za ścianą, ale my ich nie zauważamy.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Nie rozumiem dlaczego Polacy czytają tak kiepskie książki...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.