Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

2432 miejsce

Janusz Migdalski i Mirek Kowalski w muzeum maszyn do szycia

Jednym z ustaleń spotkania kolekcjonerów w Świeszu, jakie odbyło się 1 i 2 sierpnia 2009 r. był wyjazd do Komornik do unikalnego prywatnego muzeum maszyn do szycia Władysława Wojciechowskiego. Kolekcja liczy 330 egzemplarzy.

1 z 15 Następne zdjęcie
Zdjęcie: Władysław Wojciechowski i jego unikalne maszyny do szycia. Fot. Mirek Kowalski
Władysław Wojciechowski i jego unikalne maszyny do szycia. Fot. Mirek Kowalski

Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (8):

Sortuj komentarze:

Czarek B.
  • Czarek B.
  • 31.10.2011 23:32

Witam, posiadamy maszynę do szycia o napędzie nożnym WESTA, która ma ok. 50 lat. Stan dobry, szafka również. Zainteresowanych zapraszam po informacje do p. Zofii - 71-36-234-85 (Wrocław).

Komentarz został ukrytyrozwiń
Danuta Sobieraj
  • Danuta Sobieraj
  • 26.10.2011 11:20

Witam
Wszystkie maszyny sa przepiękne.Gratuluję tak dużej kolekcji.
Ja mam tylko jedną maszynę po mojej babci.Niestety po poszukiwaniach na wielu stronach internetowych nie znalazłam producenta.Na mojej maszynie widnieje tylko numer 816316 .Maszyna posiada piękne złote ornamenty a po obu tylnych stronach znajdują się przepiękne ornamenty przedstawiające lwa.
Bardzo proszę Panie Profesorze o weryfikację o jej pochodzeniu.
Z góry bardzo dziękuję.
Mój telef.509105759

Komentarz został ukrytyrozwiń
Barbara Mrowiec
  • Barbara Mrowiec
  • 03.10.2011 20:39

Mam maszynę do szycia marki DURKOPP nr.1645182, chcę ją sprzedać. proszę o kontakt tel. 502 212 850.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Barbara Mrowiec
  • Barbara Mrowiec
  • 03.10.2011 20:36

Mam maszynę do szycia marki DURKOPP widnieje na niej nr. 1645182, chcę ją sprzedac. Proszę o kontakt tel. 502 212 850.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Paweł
  • Paweł
  • 29.12.2010 11:41

Mam maszynę do szycia marki SINGER i chce ją sprzedać. Proszę o kontakt na E-meil masiu1999@wp.pl. Mieszkam w Dębicy , maszyna jest w dobrym stanie.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Piotr
  • Piotr
  • 23.11.2010 21:16

Ja dostałem starą maszynę do szycia od mamy i nie mogę jej sklasyfikować z jakiego roku jest i jaki jest producent. Proszę o pomoc kaczmarek@guardia.pl

Komentarz został ukrytyrozwiń
Teresa Grzywacz
  • Teresa Grzywacz
  • 23.11.2010 16:15

bardzo proszę o kontakt w kwestii maszyny marki PFAFF bardzo już leciwej ( grubo ponad 100 lat), ale wciąż sprawnej .Będę wdzięczna mój telefon 609 123 703 lub o e-maila.Pozdrawiam

Komentarz został ukrytyrozwiń
leszekzaremba@onet.eu
  • leszekzaremba@onet.eu
  • 19.11.2010 06:03

Wspaniała kolekcja.
Ciekawy sposób prezentacji.
Ja też kolekcjonuję,
ale moja kolekcja liczy dopiero 100 sztuk.