Facebook Google+ Twitter

Janusz Muniak w Tarnowskich Górach. Benefis z niespodzianką

Było naprawdę dobrze. Tarnogórski adres klubu 22 za sprawą Janusza Muniaka stał się piwnicą na Floriańskiej w Krakowie, Salą Kongresową w Warszawie lub klubem 22 w Tarnowskich Górach. Świetny koncert na inaugurację Tarnogórskich Spotkań Jazzowych!

Pstryk Nokią z koncertu. / Fot. Arkadiusz GębkaKwartet Janusza Muniaka w składzie: Janusz Muniak - sax, Marcin Ślusarczyk - sax, Maksymilian Mucha - kontrabas, Arkadiusz Skolik - perkusja, zainaugurował X edycję Tarnogórskich Spotkań Jazzowych.

Wisienką na torcie oraz niespodzianką okazał się Jerzy Małek z trąbką i cudowną jazzową frazą. Truizmy o niemożności opisania muzyki, a zwłaszcza muzyki jazzowej są i pozostaną banałami...

Obiecałem organizatorom, że napiszę o tym koncercie. Było naprawdę dobrze.
Czarnohucka 22 - tarnogórski adres klubu 22 za sprawą Janusza Muniaka stał się piwnicą na Floriańskiej w Krakowie, Salą Kongresową w Warszawie lub klubem 22 w Tarnowskich Górach.

Nie wierzycie? Zadzwońcie do Muniaka.

Sztuka się dzieje, magia łączy artystę z publicznością, nie wydarza się to codziennie. 11 maja w Tarnowskich Górach odbyło się spotkanie pięciu muzyków ze sztuką przy udziale publiczności.

To się może powtórzyć. Do 3 czerwca każdy piątek i każda niedziela jazzują w moim mieście. Przybywajcie.
Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.