Facebook Google+ Twitter

Janusz Palikot: Gosiewski żyje!

Janusz Palikot przyzwyczaił nas już do szokujących wypowiedzi. Tym razem zamieścił na swoim blogu wpis, w którym sugeruje, że ekshumować trzeba wszystkie ofiary katastrofy smoleńskiej.

Janusz Palikot. / Fot. http://pl.wikipedia.org/w/index.php?title=Plik:Janusz_Palikot._2.JPG&filetimestamp=20080516233129Poseł Platformy napisał, że "Gosiewski żyje. Widziano go na peronie we Włoszczowej, jak zmagał się z Ruskimi, ale dał radę". "Trzeba ekshumacji wszystkich zwłok" - pisał polityk Platformy dodając, że "być może Rosjanie je porwali i dziś przetrzymują na granicach dawnego imperium." "Tak, jesteśmy szaleni. Jesteśmy wariatami – to Nasze Życie" - dodawał poseł kończąc krótki wpis na blogu.

Palikot odniósł się tym samym do pełnomocnika, części rodzin ofiar smoleńskiej katastrofy Rafała Rogalskiego, który złożył wniosek do Prokuratury Wojskowej o ekshumację ciała Przemysława Gosiewskiego.

Według wdowy Beaty Gosiewskiej ogromnym błędem prokuratury było, że w Polsce nie przeprowadzono ekshumacji zwłok po przetransportowaniu z Rosji trumien. Jak dodała, trzy miesiące po katastrofie nadal nie ma dokumentacji ze strony rosyjskiej.

źródło: Blog Janusza Palokota

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.