Facebook Google+ Twitter

Janusz Palikot. Kolejny atak polityka!

  • Autor usunął profil

  • Data dodania: 2010-06-29 19:45

Poseł Platformy Obywatelskiej Janusz Palikot, kolejny raz atakuje Jarosława Kaczyńskiego i inne osoby z otoczenia kandydata PiS na prezydenta.

Zdjęcie pochodzi z palikot.blog.onet.pl Autor tego bloga umieścił to zdjęcie i jest świadomy , że ono może być rozpowszechniane. Dlatego ja wykorzystuje je w swoim mini artykule / Fot. Blog Janusza PalikotaPoseł na swoim blogu palikot.blog.onet.pl zamieścił obrazek, z którego możemy się dowiedzieć "gdzie Jarosław Kaczyński ma dopłaty dla rolników". Na stronie znajdziemy też wytłumaczenie czym jest "Telenovela Amor Real".

Polityk zaprasza na spotkania, których jest organizatorem, a których punktem kulminacyjnym są występy artystyczne. Zachęca do posłuchania piosenek i obejrzenia filmu, które wiążą się z osobą Jarosława Kaczyńskiego.

Możemy zadać sobie pytanie ile jeszcze takiego rodzaju happeningów zorganizuje poseł? Czy dzięki tak aktywnie prowadzonej działalności politycznej pomoże Bronisławowi Komorowskiemu?


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (4):

Sortuj komentarze:

Załączone filmy "poniżej pasa".

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ciekawe co ten pajac potrafi zrobić dobrego dla Polski?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Palikot nie ma czym zaimponować, bojąc się utracić polityczną pozycję, robi z siebie matołka. Dzisiaj byłam świadkiem jak młody człowiek rejestrował działalność gospodarczą, paranoja. A to miał być sukces jego komisji.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Palikot robi to co mu każe Tusk i spin doktorzy PO. W wywiadzie dla Wprost jasno określił swoją ''przemianę' Teraz daje ognia dla rolników aby odegrać choćby część tego elektoratu. Myli się jednak sądząc że polski rolnik jest taki jak za czasów komuny. Ciemnoty już nie ma . On sam tak zachorował na ''politykę'' że zrobi wszystko co mu każą

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.