Facebook Google+ Twitter

Janusz Palikot: Poparcie dla naszej partii wynosi 20 proc.

Janusz Palikot nie wierzy najnowszym sondażom. Wynika z nich, iż jego partia znajduje się poniżej progu wyborczego.

Janusz Palikot: Poparcie dla naszej partii wynosi 20 proc. / Fot. Ryszard Hołubowicz/Creative Commons 3.0Według wewnętrznych badań Palikota, jego partia jest prawie na równi z Prawem i Sprawiedliwości, i ma 20 proc. poparcia. Z kolei CBOS daje Ruchowi Palikota tylko 3 proc. Skąd więc aż taka różnica?

Zdaniem Palikota CBOS jest niewiarygodny. Kontrowersyjny poseł przypomniał, że przed wyborami CBOS twierdził, że Ruch Palikota nie wejdzie do Sejmu. Według Palikota, szefowa tej firmy - Mirosława Grabowska - jest w stosunku do jego partii bardzo niechętna. W ocenie opozycyjnego polityka przyczyną tego stanu rzeczy jest to, że Grabowska należy do chrześcijańskiego think tanku "Laboratorium Więzi". Palikot twierdzi, że Grabowska zapytana, dlaczego CBOS tak pomylił się w sprawie wyniku wyborczego Ruchu Palikota, odpowiedziała: "Bo Ruch Palikota będzie warcholił w Sejmie" - donosi tvn24.pl.

To nie pierwszy raz, kiedy Janusz Palikot zarzuca uczestnikom życia publicznego przynależność do chrześcijańskich organizacji. Wcześniej oskarżał wpływowych polityków PO o te, że należą do Opus Dei.

Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

antek
  • antek
  • 27.06.2012 13:49

po co nam partia, która pomawia i nic nie robi?
Skąd te 3%?

Akcja Wyborcza
Ja kiedyś zagłosuję na Marka Jurka - jeden spokojny, nieplujący, ma SWOJE poglądy zamiast PR ("PiaR")- zobaczymy co uda mu się zrobić:)
Spróbujemy?

Komentarz został ukrytyrozwiń
liczuś
  • liczuś
  • 25.06.2012 20:00

Ruch Jdioty popiera 20% wszystkich kretynów.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Sondaże nie biorą się z niczego. Są konsekwencją utraty wiarygodności. http://bogumilkolmasiak.blogspot.com/2012/06/ruch-palikota-wiarygodnosc-nie-do.html

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.