Facebook Google+ Twitter

Janusz Weiss zwolniony. Radio ZET rezygnuje z audycji współzałożyciela stacji

Janusz Weiss nie będzie już pracował dla Radia ZET. O zwolnieniu dowiedział się w piątek. Jak twierdzi - nie rozumie sensu decyzji, którą podjęto.

 / Fot. Sławek/CC 2.0"Moja audycja miała najwyższą słuchalność. Nie mogę tego zrozumieć, na czym zależy radiu? Na utracie słuchaczy?" - pytał w rozmowie z Presserwisem. Dziennikarz twierdzi, że o zwolnieniu dowiedział się w piątek, a jego powodem są podobno oszczędności.

Janusz Weiss był jednym z założycieli Radia ZET. Słuchacze i widzowie kojarzą go przede wszystkim z audycji "Dzwonię do Pani/Pana w bardzo nietypowej sprawie", która emitowana była do 2011 r. i teleturnieju "Miliard w rozumie". Ostatnio Weiss prowadził w Zetce audycję ""Wszystkie pytania świata", która nie wróci jesienią do ramówki.

"Z powodu wielkiego szacunku, jaki mam do Janusza, nie chcę mówić więcej niż trzeba" - powiedział redaktor naczelny rozgłośni cytowany przez serwis Gazeta.pl.

Janusz Weiss w 1990 r. współtworzył Radio ZET z nieżyjącym już Januszem Woyciechowskim.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (13):

Sortuj komentarze:

@Marcin Grzyb
Nie ma się czym chwalić, że się wykasowało radio ZET, można słuchać czego się chce...to wolny kraj...Im więcej jest stacji do wyboru, tym lepiej, można sobie wybrać i to jest "rzecz gustu - rzekł pies liżąc ogon kotu"...Pozdrawiam

Komentarz został ukrytyrozwiń

Wykasowałem radio-zet ze spisu na moim radiu internetowym.

Komentarz został ukrytyrozwiń

@Grzegorz Wink świetne to było szczególnie na początku kiedy zwyczajnie trollował później zaczęli go rozpoznawać i już nie mógł :D

Komentarz został ukrytyrozwiń

Nie bardzo rozumiem zachwyty nad ową audycją. Dla mnie to zawsze było marnowanie czasu ludziom dla uciechy gawiedzi. Cud prawdziwy, że wreszcie to zdjęli z anteny.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Kiedyś nawet często słuchałem Radia ZET i głos pana Weissa, jego audycje lubiłem słuchać, chociaż były nietypowe, kontrowersyjne i śmieszne. Teraz Radio ZET bez jego głosu to już nie będzie to samo, tak mi się wydaje...Cóż na zmiany wpływu nie mamy...A może nowy następca okaże się jeszcze lepszy? Pozdrawiam

Komentarz został ukrytyrozwiń

A ja czuję niesmak.
Nie wiem jakie udziały w tych newsach mają media, a jakie sam Janusz Weiss, ale właściciel-pracodawca ma prawo zatrudniać na swoich własnych zasadach. Nawet przez innych określanych jako "absurdalne".

Można szczerze "nie rozumieć" zachowania decydentów stacji, ale upublicznianie ( o ile to z inicjatywy J.W.) swego niezrozumienia, do zachowań eleganckich nie należy.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Marek Chorążewicz - exactly! :)))
Rzec można, iż bezdenna otchłań głupoty, jaką ukazywał, pochłonęła samego Weissa.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Tak naprawdę moi mili Państwo, gdy dokładnie wszystko przemyślałem, to dobrze, że gościa...

Gdy jeszcze raz przeczytałem jego pytanie, w którym wykazuje zdziwienie, że tego nie rozumie za co go wysiudali, to znaczy - najwyższy czas na zmianę! Przecież ten gość cały czas w tej audycji pokazywał absurdy i jeszcze do tej pory się nie zorientował, że ten kraj funkcjonuje według dziwnych zasad? On chyba już uwierzył, że to co pokazywał, to chyba jakaś nierzeczywistość, niemożliwość, tylko taka zabawa dla audycji...

Nie Panie Januszu! To nie zabawa! Czas na OUT! Teraz sam pan uwierzy w to co napiętnował... Niech się Pan uszczypnie! To nie sen.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ja dziwię się, jak on utrzymał się tak długo. Panie Januszu Weiss - chapeau bas! W tym skomercjalizowanym i obłudnym świecie obudził się jakiś pajac bardziej wpływowy od układów, które Pana trzymały i delikatnie mówiąc wyrzucił Pana na zbitą twarz.
Wietrzą "zetkę". Co w tym dziwnego?

Komentarz został ukrytyrozwiń

słuchałem tego jako dzieciak, sentyment jakiś mam do tej audycji, szkoda :(

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.