Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

24307 miejsce

Janusz Wojciechowski: "Sikorski to małpa z brzytwą"

Europoseł Prawa i Sprawiedliwości, Janusz Wojciechowski ostro skomentował wpis Radosława Sikorskiego na Twitterze, nazywając przy tym Ministra Spraw Zagranicznych m.in. "małpą z brzytwą" oraz "pozbawionego rozumu i kompetencji ministrem".

Wojciechowski skrytykował wpis Radosława Sikorskiego na Twitterze / Fot. Jarosław KrukWojciechowski na swoim blogu odniósł się do wpisu Sikorskiego na Twiterze, w którym skrytykował wizytę Jarosława Kaczyńskiego na Ukrainie. "Od polityków PiS deklaracji, ile polskich miliardów chcą wpompować w skorumpowaną gospodarkę UKR, aby przekupić prezydenta Janukowycza" - mogliśmy przeczytać na profilu polskiego MSZ.

"Jarosław Kaczyński, jak mąż stanu, pojechał na Ukrainę, gdzie rozgrywają się wydarzenia kluczowe niemało dla ukraińskiej, lecz także dla polskiej racji stanu (...). W tym samym czasie chłystek, podający się za polskiego ministra spraw zagranicznych, pisze na twitterze, ile PiS zapłaci miliardów na łapówki dla skorumpowanego reżimu Ukrainy. Wyklucza się tym z dalszej jakiejkolwiek roli w tej kluczowej dla polskiej racji stanu sprawie" - odpowiedział na swoim blogu Wojciechowski.

"Za taki brak kompetencji i rozumu powinien być natychmiast zdymisjonowany, to małpa z brzytwą, a nie minister." - dodał.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Zabrać małpie brzytwę, bo zrobi sobie i innym krzywdę. Wpis Sikorskiego jest zgodny z absurdalną polityką moskali. Sikorski, to pomocnik Putina.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Chłop chłopem zostanie .Słoma mu nadal z butów wystaje .
Jak się nie ma pojęcia o dyplomacji rzuca się " małpą ".
Jakoś dziwnie schamiał jak zmienił ugrupowanie .
Opluwanie własnego rządu akurat w tym momencie nie służy Ukrainie .Niestety, PiS wykorzystuje Ukrainę do własnych partykularnych celów.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.