Facebook Google+ Twitter

Japonia bez tajemnic w Warszawie

Unikalność kulturowa, sztuki walki, odmienna tradycja, czyli Kraj Wschodzącego Słońca na wyciągnięcie ręki.

 / Fot. SOTONiejeden z nas marzy o podróży do odległej Japonii. Piękno kraju i odmienna kultura ciągle wabi ciekawych świata. Jednak nie każdy może sobie pozwolić na wizytę w Kraju Kwitnącej Wiśni. Na szczęście istnieje miejsce w Warszawie, gdzie możemy przenieść się do krainy położonej na zachodnim Pacyfiku.

SOTO - Dalekowschodnie Centrum Kulturalno-Sportowe umożliwia nam bliskie spotkanie z cywilizacją japońską. Ośrodek mieści się przy ul. Karolkowej 28. Powstał w celu szerzenia dziedzictwa kulturowego Japonii oraz sztuk walki. SOTO kieruje swoją ofertę zarówno do dorosłych, jak i dzieci.

Można znaleźć tu coś dla ducha i ciała. Prowadzone są różnorodne zajęcia, m.in. Aikido, Judo, Ju-Jitsu, Karate, Ken-Jutsu, Muay-Thai, Samoobrona, Tai-Chi, Joga. Dla osób poszukujących własnej sztuki walki, pierwszy trening przewidziany jest za darmo.

Ośrodek organizuje też ćwiczenia dydaktyczne związane z kulturą i tradycją Dalekiego Wschodu, takie jak Origami, Kaligrafia, gry japońskie. Wkrótce rozpocznie się kolejny kurs języka japońskiego, który prowadzić będzie lektor z Japonii. Na terenie klubu prowadzony jest również sklep z artykułami dalekowschodnimi, gdzie można zaopatrzyć się w sprzęt treningowy, książki, ceramikę i produkty spożywcze.

Do Wiadomości24 możesz dodać własny tekst, wideo lub zdjęcia. Tylko tu przeczyta Cię milion.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.