Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

19882 miejsce

Japonia leży w Afryce, a kara śmierci to nauczka na całe życie

Amerykańskie gwiazdy i gwiazdeczki dostarczają nam rozrywki nie tylko wtedy kiedy oglądamy je w nowym teledysku czy na ekranie kina. Słowne wpadki amerykańskich celebrytów mogą bawić. Szczególnie wtedy kiedy czytamy, opinię że Japonia leży w Afryce, a kara śmierci to nauczka na całe życie.

Gwiazdy i gwiazdeczki często przedstawiają swoje opinie o życiu, sporcie i najważniejszych problemach społecznych.

Christina Aguilera / Fot. PAP/EPABrytyjska arystokratka, lady Victoria Hervey widzi sposób rozwiązania problemu bezdomności: "To takie trudne być bezdomnym w czasie zimy. Oni wszyscy powinni pojechać do ciepłych krajów, na przykład na Karaiby, i jeść tam świeże ryby całymi dniami". Uczestniczka jednego z reality shows, Jodie Marsh ma z kolei ciekawe przemyślenia dotyczące jednej z grup ludzkich zamieszkującej nasz glob: "Eskimosi to dzikusy, ponieważ nie mają u siebie sklepów". Brytyjska piosenkarka i modelka Sam Fox zaaskakuje z kolei zdolnością do rachowania: "Mam 10 par butów do joggingu. Jedna para na każdy dzień tygodnia".

Ciekawie o kwestii regionalnych potraw opowiada zaś znana piosenkarka Britney Spears: "Nigdy nie chciałam pojechać do Japonii. Dlaczego? Ponieważ nie lubię jeść ryb. A wiem, że ta potrawa jest niezwykle popularna tam, w Afryce".

Przy okazji kulinariów przywoływana już wcześniej Jodie Marsh zastanawia się: "Czy jajko to warzywo?" A koleżanka po fachu Spears, Christina Aguilera pyta (mamy nadzieję retorycznie): To, gdzie w tym roku odbywa się Festiwal w Cannes?

Pytana o stosunek do kary śmierci amerykańska księżniczka pop, Britney Spears stwierdza, że jest jej zdecydowaną zwolenniczką. Dlaczego? "Jeżeli ktoś popełni okrutną zbrodnię i zostanie w ten sposób ukarany, to będzie miał nauczkę na przyszłość".

Podczas akcji promującej życie bez tytoniu aktorka Brooke Shields wyraża się jasno: "Palenie zabija. Jeżeli umrzesz, tracisz ważną część swojego życia".

Źródło: Ranking 50 najgłupszych wypowiedzi

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (5):

Sortuj komentarze:

A my narzekamy na Jolkę Rutowicz:D

Wielebny, to zależy od przeglądarki. Mi się otwierają w osobnym.

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 29.01.2009 14:59

Dlaczego linki źródłowe nie otwierają się w osobnym oknie ?

Komentarz został ukrytyrozwiń

codziennie budzę się z myślą: jak to dobrze, że urodziłam się w Silesii :D:D:D fajnie jest życ w centrum świata :D:D:D

Komentarz został ukrytyrozwiń

Idiotki idiotkami, ale jednak zadziwia mnie kwestia jajka!
Nigdy nie rozumiałam pytania zadawanego przez filozofów: "co to jest banan?", teraz już rozumiem! Jajko nie jest ani owocem, ani warzywem, to czym w takim razie ono jest? O!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Hehehe... co za idiotki (przepraszam, ale inaczej nazwać nie można)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jeśli chcesz dodawać komentarze, musisz się zalogować.

Najpopularniejsze

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.