Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

12196 miejsce

Japonia leży w Afryce, a kara śmierci to nauczka na całe życie

Amerykańskie gwiazdy i gwiazdeczki dostarczają nam rozrywki nie tylko wtedy kiedy oglądamy je w nowym teledysku czy na ekranie kina. Słowne wpadki amerykańskich celebrytów mogą bawić. Szczególnie wtedy kiedy czytamy, opinię że Japonia leży w Afryce, a kara śmierci to nauczka na całe życie.

Gwiazdy i gwiazdeczki często przedstawiają swoje opinie o życiu, sporcie i najważniejszych problemach społecznych.

Christina Aguilera / Fot. PAP/EPABrytyjska arystokratka, lady Victoria Hervey widzi sposób rozwiązania problemu bezdomności: "To takie trudne być bezdomnym w czasie zimy. Oni wszyscy powinni pojechać do ciepłych krajów, na przykład na Karaiby, i jeść tam świeże ryby całymi dniami". Uczestniczka jednego z reality shows, Jodie Marsh ma z kolei ciekawe przemyślenia dotyczące jednej z grup ludzkich zamieszkującej nasz glob: "Eskimosi to dzikusy, ponieważ nie mają u siebie sklepów". Brytyjska piosenkarka i modelka Sam Fox zaaskakuje z kolei zdolnością do rachowania: "Mam 10 par butów do joggingu. Jedna para na każdy dzień tygodnia".

Ciekawie o kwestii regionalnych potraw opowiada zaś znana piosenkarka Britney Spears: "Nigdy nie chciałam pojechać do Japonii. Dlaczego? Ponieważ nie lubię jeść ryb. A wiem, że ta potrawa jest niezwykle popularna tam, w Afryce".

Przy okazji kulinariów przywoływana już wcześniej Jodie Marsh zastanawia się: "Czy jajko to warzywo?" A koleżanka po fachu Spears, Christina Aguilera pyta (mamy nadzieję retorycznie): To, gdzie w tym roku odbywa się Festiwal w Cannes?

Pytana o stosunek do kary śmierci amerykańska księżniczka pop, Britney Spears stwierdza, że jest jej zdecydowaną zwolenniczką. Dlaczego? "Jeżeli ktoś popełni okrutną zbrodnię i zostanie w ten sposób ukarany, to będzie miał nauczkę na przyszłość".

Podczas akcji promującej życie bez tytoniu aktorka Brooke Shields wyraża się jasno: "Palenie zabija. Jeżeli umrzesz, tracisz ważną część swojego życia".

Źródło: Ranking 50 najgłupszych wypowiedzi

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (5):

Sortuj komentarze:

A my narzekamy na Jolkę Rutowicz:D

Wielebny, to zależy od przeglądarki. Mi się otwierają w osobnym.

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 29.01.2009 14:59

Dlaczego linki źródłowe nie otwierają się w osobnym oknie ?

Komentarz został ukrytyrozwiń

codziennie budzę się z myślą: jak to dobrze, że urodziłam się w Silesii :D:D:D fajnie jest życ w centrum świata :D:D:D

Komentarz został ukrytyrozwiń

Idiotki idiotkami, ale jednak zadziwia mnie kwestia jajka!
Nigdy nie rozumiałam pytania zadawanego przez filozofów: "co to jest banan?", teraz już rozumiem! Jajko nie jest ani owocem, ani warzywem, to czym w takim razie ono jest? O!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Hehehe... co za idiotki (przepraszam, ale inaczej nazwać nie można)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.