Facebook Google+ Twitter

Jarecki & BRK: – „S.O.S” to jeden z najbardziej porytych obrazków

Na kanale MaxFloRecTV można już zobaczyć najnowszy klip Jareckiego i BRK. Obrazek powstał do utworu „S.O.S” i zwiastuje kolejny album tego opolskiego duetu. W sobotę na sklep.maxflo.pl ruszył też preorder PUNKTU WIDZENIA

Jarecki i BRK na planie klipu zapowiadającego ich najnowszy album, PUNKT WIDZENIA / Fot. Facebook Jareckiego i BRK– Nasz najnowszy klip do kawałka pod tytułem „S.O.S” jest niewątpliwie jednym z najbardziej porytych obrazków, jakie udało nam się zrealizować. W satyryczny sposób porusza temat Karmy rozumianej w sensie prawa przyczyny i skutku – komentują Jarecki i BRK. – Klip skręciliśmy w opolskich miejscówkach, z którymi jesteśmy związani od dziecka. Posiadając strzępy scenariusza skleconego w pośpiechu, wyruszyliśmy w teren, by z pomocą wybujałej wyobraźni i paru rekwizytów „uszyć” teledysk – opowiadają o pracach nad klipem. Specjalnie podziękowania składają też ekipom, które wspierały realizację wideo: Nike One Do i przyjaciele, Eagle Force Opole.„S.O.S” jest zapowiedzią długo wyczekiwanego krążka zatytułowanego PUNKT WIDZENIA. To drugi po wydanym w 2010 r. MUCHA NIE SIADA album opolskiego duetu będący niejako kontynuacją tego pierwszego. Artyści nadal poruszają się w klimacie hip-hopowym. Dalecy są jednak od zamykania się na jeden gatunek muzyczny. Po prostu bawią się muzyką, co słychać w funkowych aranżacjach i śpiewanych refrenach – czytamy na sklep.maxflo.pl.

Gościnnie na płycie pojawiają się: GrubSon, Cheeba, Skorup i Udoo. Wydawnictwo zawiera 15 utworów i jeden bonus track. „S.O.S” to czwarty numer na krążku. Jego produkcją zajął się sam DJ BRK. Autorem słów są obaj artyści – Jarecki i BRK. Singiel jako MP3 można zamówić w sklepie MaxFlo. Premiera PUNKTU WIDZENIA przewidywana jest na połowę czerwca.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.