Facebook Google+ Twitter

Jarecki z BRK zdradzają tytuł i okładkę swojej nowej płyty!

Najnowszy album Jareckiego i BRK zatytułowany będzie PUNKT WIDZENIA. Premiera już w czerwcu. Gościnnie na krążku pojawią się: GrubSon, Skorup, Cheeba i Udoo. Sprawdź szczegóły!

Premiera PUNKTU WIDZENIA Jareckiego i BRK już w czerwcu 2014 r.! / Fot. Przemysław BlejzykPrace studyjne nad nową płytą Jareckiego i DJ-a BRK oficjalnie można uznać za zakończone. Aktualnie, w przerwach między koncertami, muzycy kręcą klipy promujące ich PUNKT WIDZENIA. Pierwszy obrazek już wkrótce trafi na kanał wydawcy albumu, MaxFloRecTV. W MaxFloSklepie niebawem ruszy również preorder płyty. Wtedy poznamy też pełną tracklistę. Tymczasem możemy przypomnieć sobie teledysk do utworu „Antidotum” z gościnnym udziałem GrubSona. Singiel pochodzi z ostatniego krążka Jareckiego i DJ-a BRK pt. MUCHA NIE SIADA.Czego możemy spodziewać się po najnowszym wydawnictwie tego opolskiego duetu? Na pewno hip-hopu z domieszką funku, chociażby za sprawą śpiewanych refrenów. Wszystko okraszone zostanie szaleństwem kuzynów, którzy po prostu bawią się muzyką. – To w pewnym sensie kontynuacja krążka MUCHA NIE SIADA – mówił kilka tygodni temu DJ BRK. Featuringi zapowiadał Jarecki: – Do udziału w nagraniach zaprosiliśmy m.in. GrubSona, Skorupa i Udoo.

Za warstwę muzyczną albumu odpowiada przede wszystkim DJ BRK. Znajdziemy też coś od TrzyBita, Eproma oraz DiNA, współautora sukcesu złotej płyty REKONTAKT grupy Pokahontaz. Patronatem medialnym wydawnictwo objęli: RMF Maxxx, DlaStudenta.pl, CGM.pl, Popkiller.pl, Hip-Hop.pl, magazyn hip-hopowy VAIB oraz Legalna Kultura.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.