Facebook Google+ Twitter

Jarek Jakubczak zrobił zdjęcie tygodnia

W tym tygodniu zwycięzca zdobył 22 głosy. Jest nim Jarosław Jakubczak i to on wygrał kolejną edycję zdjęcia tygodnia. Autorów nowych galerii prosimy, by dodając kolejne fotorelacje pisali nam w uwagach do materiału, która fotografia ich zdaniem powinna wziąć udział w konkursie, jeżeli zdecydujemy się ją nominować.

1 z 8 Następne zdjęcie
Zdjęcie: Fot. Jarosław Jakubczak
Fot. Jarosław Jakubczak

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (79):

Sortuj komentarze:

  • Autor usunął profil
  • 06.01.2011 19:31

Cieszę się Jarku i gratuluję:)

Komentarz został ukrytyrozwiń

@HeretyK- Dziękuję, ale nie skorzystam z Twoich rad. Nie interesuje mnie taka tematyka, poza tym, sam potrafię poradzić sobie z doborem tematów do fotografowania. A jeśli chodzi o wyróżnione zdjęcie, to zostało ono wykonane dokładnie o godzinie 15.39.

Komentarz został ukrytyrozwiń
henryczek
  • henryczek
  • 06.01.2011 18:57

henryk glosowac nie mozesz bo jak napisałes masz ip jak 17 tys innych wiec nei mozesz wysylac smsow z bramek pobierac plikow z rapida itd.. skoro wiesz czemu nie zadawaj głupich pytan zalatw sobei łacze z zewnetrznym ip i bedziesz mogl wtedy wszytko pozdrawiam

Komentarz został ukrytyrozwiń
HeretyK
  • HeretyK
  • 06.01.2011 16:45

Numer IP mojego komputera jest taki sam jak pozostałych 17 tys. na tym osiedlu - numer IP gateway'a jest jedynym widocznym na zewnątrz, a reszta to nierutowalne, powtarzające się numery podsieci lokalnych.
Nikt z mojego komputera nie głosował bo wczoraj wróciłem z Francji, a chomika i rybek nie podejrzewam o takie zdolności.

"O właściwym czasie i miejscu" nie ma co mówić bo to zdjęcie zostało zrobione dość długo od momentu wypadku (oko. 4. godzin).
Ale mam prosty sposób na to - możesz poczatować przy szpitalu i spróbować pojeździć trochę za karetkami ... one są na miejscu zanim jeszcze krew zdąży wystygnąć. Wtedy porozmawiamy o fotografii reporterskiej, bo widzę tu zwolenników ambitnych przekazów i wojny w Wietnamie.
Może więc zacznijmy nagradzać zdjęcia z akt kryminalistycznych policji - mogę wrzucić kilka ciekawych (no jak dla kogo).

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękuję za oddane głosy i wyróżnienie.
@ HeretyK- Mój wkład w powstanie tej fotografii był taki, że nacisnąłem spust migawki będąc w odpowiednim czasie i miejscu. To jeden z priorytetów fotografii reporterskiej.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ręce opadają. ''Bo jaki wkład miał autor w powstanie tego zdjęcia ? Żaden, no chyba, że w nocy polewał jezdnie wodą i o świcie zaczaił się z aparatem'' - a Robert Capa wywołał wojnę w Wietnamie, żeby ją potem ładnie sfotografować.
Głosować pan nie może, ponieważ ktoś głosował już z pańskiego komputera/IP.

Komentarz został ukrytyrozwiń
HeretyK
  • HeretyK
  • 06.01.2011 12:37

A może mi ktoś powiedzieć dlaczego nie mogę głosować / oceniać komentarzy ?
Jak klikam to przy większości ocen pokazuje mi się " ! Już oceniałeś ten komentarz. ", a to nie prawda, bo dziś w ogóle po raz pierwszy wszedłem na tą stronę !
Jeśli ten konkurs jest tak samo wiarygodny, to gratuluję formy organizacyjnej "publicznego kółka wzajemnej adoracji".

Natomiast odnośnie konkursu to uważam, że pomysłodawcy / organizatorzy nie mają zielonego pojęcia ani o organizacji, ani o fotografii. Nominowanie niektórych fotek, z tą "zwycięska" na czele jest absurdalne.
Bo jaki wkład miał autor w powstanie tego zdjęcia ? Żaden, no chyba, że w nocy polewał jezdnie wodą i o świcie zaczaił się z aparatem ... W takiej sytuacji następnym razem wygra fotka zrobiona przez "podpalacza", który również będzie szybko na miejscu zdarzenia. I nie jest to wcale hipoteza abstrakcyjna, bo grudniowe zdarzenia z Zawoi pokazują, że motywy mogą być jeszcze głupsze.
To, że ludzie głosują na takie zdjęcia wcale mnie nie dziwi, ale że Redakcja wyróżnia takie zdjęcia nominując je do głosowania to już czysta głupota.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jak tylko zobaczyłam to zdjęcie, od razu wiedziałam, że będzie zdjęciem tygodnia - jeszcze zanim zgłoszono je do konkursu. Jarek, jesteś świetny!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Gratulacje !!!!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Gratuluję:)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.