Facebook Google+ Twitter

Jarek Wajk wystąpi w Radomsku

Klub Abstynencki "Można Inaczej" z siedzibą Radomsku, zaprasza 13 września 2009 o godz. 19 do Miejskiego Domu Kultury w Radomsku na spotkanie z byłym wokalistą grupy Oddział Zamknięty, Jarkiem Wajkiem.

Jarek Wajk podczas recitalu dla młodzieży z radomszczańskich świetlic środowiskowych 8 lutego 2008 roku / Fot. Jacek Paszewski"Jutro jest... wtedy pochylisz się nad sobą" - nowatorski charakter tego spotkania polega na tym, że autor mówi i śpiewa nie tylko o tym, czym jest uzależnienie i jaka jest cena wejścia w "piekło nałogu", ale śmiało wskazuje, gdzie należy szukać źródeł ucieczki w "sztuczne raje". Mówi także o drodze wyjścia z problemu.

"Jutro jest... wtedy pochylisz się nad sobą" Jarosława Wajka jest programem z zakresu profilaktyki uzależnień. Recital adresowany jest do starszej młodzieży gimnazjalnej, licealnej oraz osób dorosłych. Program wykonywany przez artystę trwa ok. dwóch godzin zegarowych. W tym czasie artysta wykonuje 6 - 7 utworów muzycznych, przeplatanych wypowiedziami odnoszącymi się do drogi jaką sam artysta pokonał w walce o trzeźwe życie.

Po części artystycznej Jarek Wajk spotyka się w ramach indywidualnych rozmów z młodzieżą, kadrą pedagogiczną, terapeutami oraz osobami zajmującymi się profilaktyką uzależnień.
Jarek Wajk to polski wybitny wokalista. Przez siedem lat był związany z zespołem Oddział Zamknięty. Współpracował także m.in. z grupą Daab, Dżem. Wstęp na koncert jest bezpłatny.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Jarka miałam okazję poznać kilka lat temu, na spotkaniu dla młodzieży w jednej z naszych szkół. To naprawdę niezwykły artysta, który ma niesamowite podejście do młodzieży. Wszyscy go słuchali, bo Jarek opowiadał o tym, co sam przeżył. Jego przygoda z nałogiem, choć nie była przyjemna, była prawdziwa i to jest dla młodych istotne. Tak właśnie powinny wyglądać lekcje, które uczyły by młodzież jakim złem są narkotyki i alkohol.

Komentarz został ukrytyrozwiń

jarek wajk niezly wokalista super barwa glosu ... widze ze niezle sobie dorabia na muzykalnej emeryturze ...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.