Facebook Google+ Twitter

Jarek Wajk wystąpi w Radomsku

Klub Abstynencki "Można Inaczej" z siedzibą Radomsku, zaprasza 13 września 2009 o godz. 19 do Miejskiego Domu Kultury w Radomsku na spotkanie z byłym wokalistą grupy Oddział Zamknięty, Jarkiem Wajkiem.

Jarek Wajk podczas recitalu dla młodzieży z radomszczańskich świetlic środowiskowych 8 lutego 2008 roku / Fot. Jacek Paszewski"Jutro jest... wtedy pochylisz się nad sobą" - nowatorski charakter tego spotkania polega na tym, że autor mówi i śpiewa nie tylko o tym, czym jest uzależnienie i jaka jest cena wejścia w "piekło nałogu", ale śmiało wskazuje, gdzie należy szukać źródeł ucieczki w "sztuczne raje". Mówi także o drodze wyjścia z problemu.

"Jutro jest... wtedy pochylisz się nad sobą" Jarosława Wajka jest programem z zakresu profilaktyki uzależnień. Recital adresowany jest do starszej młodzieży gimnazjalnej, licealnej oraz osób dorosłych. Program wykonywany przez artystę trwa ok. dwóch godzin zegarowych. W tym czasie artysta wykonuje 6 - 7 utworów muzycznych, przeplatanych wypowiedziami odnoszącymi się do drogi jaką sam artysta pokonał w walce o trzeźwe życie.

Po części artystycznej Jarek Wajk spotyka się w ramach indywidualnych rozmów z młodzieżą, kadrą pedagogiczną, terapeutami oraz osobami zajmującymi się profilaktyką uzależnień.
Jarek Wajk to polski wybitny wokalista. Przez siedem lat był związany z zespołem Oddział Zamknięty. Współpracował także m.in. z grupą Daab, Dżem. Wstęp na koncert jest bezpłatny.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Jarka miałam okazję poznać kilka lat temu, na spotkaniu dla młodzieży w jednej z naszych szkół. To naprawdę niezwykły artysta, który ma niesamowite podejście do młodzieży. Wszyscy go słuchali, bo Jarek opowiadał o tym, co sam przeżył. Jego przygoda z nałogiem, choć nie była przyjemna, była prawdziwa i to jest dla młodych istotne. Tak właśnie powinny wyglądać lekcje, które uczyły by młodzież jakim złem są narkotyki i alkohol.

Komentarz został ukrytyrozwiń

jarek wajk niezly wokalista super barwa glosu ... widze ze niezle sobie dorabia na muzykalnej emeryturze ...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jeśli chcesz dodawać komentarze, musisz się zalogować.

Najpopularniejsze

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.