Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

14992 miejsce

Jarmark Bożonarodzeniowy we Wrocławiu otwarty

Impreza już na dobre wpisała się w kalendarz ważniejszych wydarzeń we Wrocławiu. Oficjalne otwarcie miało miejsce wczoraj o godzinie 18. Jarmark będzie trwał aż do 23 grudnia.

Brama wejściowa na Jarmark Bożonarodzeniowy we Wrocławiu. / Fot. Hanna SpinalskaStragan na Jarmarku. / Fot. Hanna SpinalskaJedną z największych atrakcji tegorocznego jarmarku jest Bajkowy Lasek, gdzie zarówno dzieci jak i dorośli mogą przenieść się choć na chwilę do świata pełnego magii. Wokół wrocławskiego pręgierza ustawiona została kolejka szynowa dla najmłodszych oraz gabloty z poruszającymi się postaciami z takich baśni, jak: "Królowa Śniegu", "Calineczka", "Kopciuszek", czy też "Śpiąca Królewna".

Tak jak w zeszłym roku, na rynku stanął ośmiometrowy drewniany wiatrak, który pełni funkcję szopki, na jego trzech poziomach poruszają się przeróżne figurki. Porządku i świątecznej atmosfery na jarmarku pilnują krasnale, które bardzo chętnie pozują do zdjęć.

Bajkowy Lasek. / Fot. Hanna SpinalskaNa festynie każdy może się zaopatrzyć w artykuły świąteczne, biżuterię, ozdoby choinkowe, galanterię skórzaną, lampy, słodycze, żywność z ekologicznych upraw, świąteczne obrusy i serwety oraz w wiele innych rzeczy. Odwiedzający mogą również skosztować wyśmienitego grzanego wina, miodu pitnego, specjałów z grilla oraz przepysznych świątecznych pierników.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.