Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

15455 miejsce

Jarmark ekologiczny po raz kolejny zagości w Koronie

Już od 26 września zapraszamy na Jarmark Produktów Regionalnych w Centrum Korona, gdzie czeka na nas szeroki wybór zdrowych, naturalnych, polskich produktów. Ekologiczne, smakołyki regionalne będą dostępne tu do niedzieli.

 / Fot. fotDrewniane stoiska z regionalnymi przysmakami zostaną rozstawione przy wejściu Tumskim w Centrum Korona tworząc mały, klimatyczny, wiejski kiermasz. Wystawcy, którzy odwiedzą Koronę tym razem przywiozą produkty z różnych regionów Polski. Znajdziemy tu tradycyjne wyroby z Wielkopolski, Podhala, Mazowsza, czy Ziemi Łódzkiej. To świetna okazja, by zaopatrzyć się w tradycyjne wędliny, chleb żytni na zakwasie, oscypki, przyprawy bez glutaminianu sodu, czy miody z regionalnego gospodarstwa pasiecznego. Z pewnością warto zaopatrzyć się i spróbować takich unikatowych produktów jak: wędliny z Korycina, które są wpisane na listę produktów tradycyjnych Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi, wyborne sery Korycińskich, miody pitne, czy tradycyjne węgierskie salami ze świni Mangalica. Poza produktami spożywczymi będzie można również wybrać dla siebie coś pięknego spośród oferty rękodzieła artystycznego, w której znajdziemy m.in. słynną ceramikę z Bolesławca.

Główną ideą jarmarku jest promowanie zdrowej tradycyjnej żywności. Warto pamiętać, że Jarmarki Produktów Regionalnych to cenna alternatywa dla genetycznie zmodyfikowanej i przepełnionej chemią żywności. Docenią ją z pewnością wszyscy, dla których ważne jest zdrowie własne i bliskich, ale również nieprzeciętne walory smakowe naturalnych produktów. Co ważne, produkty oferowane na tym jarmarku są niedostępne w tradycyjnej, sklepowej sprzedaży, więc warto specjalnie po nie wybrać się do Korony właśnie w tych dniach. Wybór przysmaków ułatwi zapewne ich degustacja, do której zachęcają klientów regionalni wystawcy. Producenci chętnie rozmawiają także z odwiedzającymi ich stoiska i opowiadają o procesie wytwarzania swoich smakołyków.

Wydarzenie potrwa od 26 do 29 września. Stoiska będą czynne w godzinach otwarcia Korony, czyli od 9.00 do 21.00.Więcej informacji na: www.centrum-korona.pl

Właściciel i zarządca centrum:

Właściciel i zarządca centrum:
Właściciel: CH Wrocław Sp. z o.o.
Zarządca centrum: Apsys Polska SA

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.