Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

28971 miejsce

Jarmark Wielkanocny w muzeum w Szreniawie

4 i 5 kwietnia, w Szreniawie odbywać się będzie Jarmark Wielkanocny. Jak zapewnia organizator, w programie znajdzie się między innymi zdobienie mazurków, zdobienie jaj wielkanocnych różnymi technikami i wykonywanie palm wielkanocnych.

To było na Kaziukach, jeśli jesteś ciekaw co może być w Szreniawie ... / Fot. Piotr BrodaZobaczyć będzie też można pokazy prac polowych i tradycji z nimi związanych, wiosenne porządki w domu i zagrodzie, pokaz pracy kowala, wypiek chleba w wolno stojących piecach chlebowych i wędzenie wędlin.
Więcej na stronie: szreniawskiego muzeum

Szreniawa jest podpoznańską miejscowością i leży za Komornikami, dojazd z "Górczyna" kierunek Leszno- Wrocław, drogą 261. Ci, którzy chcieliby się wybrać na Jarmark, powinni zajrzeć tutaj

Wielkanoc już niedługo :) / Fot. Piotr BrodaOsoby nie mające własnego transportu mogą skorzystać z pociągu kursującego w kierunku Wolsztyna lub Grodziska, dodatkowo: PKS, kierunek Stęszew oraz autobus nr 103 z Komornik, z pętli na Górczynie.

Godziny otwarcia Jarmarku: 10-17, koszt wstępu - 8 zł za jedną osobę lub 18 zł - za bilet rodzinny, na 4 osoby. Impreza ma się odbywać w zabytkowych stodołach, gdzie będzie oświetlenie "żarowe". Ostatnio były używane "halogeny" ale ze względów na to, że za bardzo się nagrzewały, zdemontowano je. Jeśli dopisze pogoda część wystawiennicza może zostać przeniesiona
przed budynki.

Jeśli byliście na Kaziukach w Poznaniu, na Starym Rynku, możecie ponownie zakupić wyroby rękodzieła artystycznego. Jeśli ktoś nie był, może to nadrobić.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.