Facebook Google+ Twitter

Jarmark wielkanocny w Żmigrodzie

W niedzielę, 28 marca, w Zespole Placówek Kultury w Żmigrodzie odbył się Pierwszy Żmigrodzki Jarmark Wielkanocny, który został zorganizowany przez lokalne spółdzielnie socjalne, organizacje i instytucje.

 / Fot. Piotr FedasJarmark Wielkanocny został zorganizowany przez: Wielobranżową Spółdzielnię Socjalną "Arkadia" ze Żmigrodu, Gminę Żmigród, Zespół Placówek Kultury w Żmigrodzie, Lokalną Grupę Działania - Partnerstwo dla Doliny Baryczy.

 / Fot. Piotr FedasJarmark cieszył się sporym powodzeniem i to nie tylko wśród mieszkańców Żmigrodu. Przybyli na niego goście z okolicznych wsi i miasteczek. W programie jarmarku przewidziano następujące atrakcje: pokaz wielkanocnych potraw, dekoracji i ozdób, występy artystyczne (m.in. występ Laszka Kopcia z Zespołem), konkurs na wielkanocną babkę.

Pierwszy Żmigrodzki Jarmark Wielkanocny pokazał, iż nie trzeba mieszkać w Krakowie, Warszawie czy Wrocławiu, aby móc brać udział w tego typu wydarzeniach. Jarmark Wielkanocny można zorganizować w każdej - mniejszej lub większej miejscowości. Wystarczy tylko chęć, pomysł, porozumienie, współpraca i... dobra zabawa.

 / Fot. Piotr Fedas / Fot. Piotr FedasSpółdzielnia Socjalna "Szklany świat" Bombki z Krośnic k/Milicza pokazała, iż szklane ozdoby świetnie sprawdzają się również na Wielkanoc. / Fot. Piotr Fedas

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Krótko, na temat i pięknie opracowane.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.