Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

15490 miejsce

Jarosław Błasiak dyrektorem operacyjnym Vanquis Bank

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2014-12-22 14:47

Vanquis Bank, wkraczając w nową fazę rozwoju na polskim rynku, poszerza grono ekspertów. Stanowisko dyrektora operacyjnego w Banku objął Jarosław Błasiak.

Jarosław Błasiak jest absolwentem Wyższej Szkoły Humanistycznej w Pułtusku, ukończył także międzynarodowe studia podyplomowe MBA w obszarze zarządzania przedsiębiorstwem w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego, jak również studia podyplomowe w zakresie zarządzania i mediacji w Wyższej Szkole Zarządzania i Finansów. Ekspert w obszarze windykacji, obsługi klienta oraz ryzyka kredytowego.
Błasiak ma 14-letnie, zróżnicowane doświadczenie zawodowe. Do jego głównych osiągnięć należy m.in. zbudowanie od podstaw, a następnie zarządzenie departamentem windykacji w firmie PSA Finance (oddział w Polsce) – prowadzącej działalność bankową i leasingową. Obecny dyrektor operacyjny Vanquis Bank nadzorował projekty związane z wprowadzaniem na polski rynek nowoczesnych produktów finansowych z wykorzystaniem zaawansowanych technologii webowych, na podstawie danych empirycznych opracował karty scoringowe dla oddziału PSA Finance, jak również zaprojektował i wdrożył z powodzeniem systemy ewaluacyjno-motywacyjne. Do jego osiągnięć należy również zaprogramowanie ponad 40 narzędzi optymalizacyjnych, ułatwiających codzienną działalność operacyjną, z wykorzystaniem języka VBA, w tym m.in. kalkulator Erlanga, narzędzia związane z optymalizacją procesów decyzyjnych, narzędzia prognostyczne oraz narzędzia do analizy wrażliwości. Odpowiadał też za wdrożenie oraz rozwój systemów „Excellence” (LEAN/Six sigma).
W swojej karierze zawodowej zajmował się dodatkowo prowadzeniem szkoleń w zakresie technik kreatywnego myślenia metodą ASIT (Advanced Systematic Creative Thinking Techiques), negocjacji, perswazji, zarządzania sytuacjami konfliktowymi, mowy ciała etc. Współpracował z kluczowymi menedżerami w spółkach w środowisku międzynarodowym.


W Vanquis Bank w Polsce Jarosław Błasiak odpowiada za nadzór nad całością procesów operacyjnych, tj. inteligentnym zarządzeniem bazami danych, pozyskaniem, ofertowaniem i obsługą klienta oraz całością logistyki związanej z oferowanymi usługami finansowymi.
- W swojej pracy koncentruję się przede wszystkim na tych rozwiązaniach, które wpływają na poziom satysfakcji klientów, bo to właśnie ten parametr w sposób bezpośredni przekłada się na sukces firmy. Pracuję więc nie tylko nad nowymi rozwiązaniami technicznym, ale i nad doskonaleniem umiejętności interpersonalnych, które są bardzo pomocne przy wykonywaniu powierzonych mi obowiązków – mówi dyrektor operacyjny Vanquis Bank w Polsce.
***
Vanquis Bank oferuje rozwiązania finansowe w postaci produktów kredytowych o charakterze odnawialnym, tj. karty kredytowe i pożyczki odnawialne. Jako lider na rynku brytyjskim może pochwalić się akceptacją ponad 2 mln wniosków Klientów o kartę kredytową. W swoich działaniach oferuje fachową pomoc w postaci nowoczesnych produktów kredytowych, które dają swobodę w zarządzaniu i kontrolowaniu finansów. W Polsce firma rozpoczęła działalność w 2012 roku. Produkty Vanquis Bank są dostępne w sprzedaży internetowej, telefonicznej oraz w sieci brokerów na terenie całej Polski.
(Anna Szarek)

Wybrane dla Ciebie:


Tagi: bank kadry


Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.