Facebook Google+ Twitter

Jarosław Gowin w redakcji Wiadomości24.pl. Zadaj pytanie kandydatowi na szefa PO

  • Autor usunął profil

  • Data dodania: 2013-08-06 09:48

W Platformie Obywatelskiej trwa głosowanie na szefa partii. Jedni twierdzą, że wynik jest przesądzony. Inni uważają, że wybory doprowadzą do zmiany premiera. Zapraszamy was do zadawania pytań. Już jutro w redakcji na Domaniewskiej spotka się z wami poseł Jarosław Gowin.

 / Fot. Wojciech Martyński/W24W środę, 7 sierpnia o godzinie 15.30 w redakcji Wiadomości24 odbędzie się spotkanie, na które zaprosiliśmy premiera Donalda Tuska oraz posła Jarosława Gowina. Chcemy dać kandydatom możliwość porozmawiania o swoich wizjach Platformy, a czytelnikom W24 szansę zadania pytań. Na zaproszenie odpowiedział poseł Jarosław Gowin.

Zapraszamy do zadawania pytań w komentarzach pod materiałem. Aby to zrobić zarejestruj się na W24 lub wykorzystaj swój profil Facebooka. Wybrane pytania zostaną zadane podczas spotkania.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (20):

Sortuj komentarze:

Był ten Gowin?
Zastał kogoś?
Jest tam kto?
Hallo...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jest 19.30 a Wy na rotatorze prosicie o pytania?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Skoro tak mocno obstawał Pan przeciwko legalizacji związków partnerskich, to proszę teraz doradzić tym ludziom, którzy ze względu na Pana decyzję znajdują się, mniej więcej, w takiej oto sytuacji życiowej:
para dwóch kobiet, która wychowuje wspólnie dziecko z poprzedniego związku. Dziecko nie zna swojego biologicznego ojca, ten nie chce też utrzymywać z dzieckiem kontaktu. Co zrobić ma ta z kobiet, która do dziecka nie ma żadnych praw, w sytuacji w której umrze matka biologiczna? Pozwolić zabrać sobie dziecko, skazując je na jeszcze większy stres - bo nie dość, że straciło ono matkę, to zabiera się je jeszcze od tej osoby, którą zna i kocha, jak swojego rodzica do obcych ludzi, czy wsiąść w najbliższy samolot i uciekać z dzieckiem gdzieś, gdzie politycy poza swoimi uprzedzeniami natury ideologicznej, dostrzegają także zwykłego człowieka i jego problemy?

Co zaproponowałby Pan tej właśnie kobiecie? Mając naturalnie na względzie - jak to Pan zawsze lubi podkreślać - dobro dziecka?
Prosiłabym o możliwie konkretną odpowiedź. Pozwolić zabrać dziecko do placówki społecznej, czy uciekać z Polski?
Serdecznie dziękuję.

Komentarz został ukrytyrozwiń

cd. Stan na 07.08. br, godz. 14.53 - 20 pytań + 4 pytania z Facebook.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Panie pośle Gowin, czy chce pan jako ewenement w świecie dotrzymać obietnic przedwyborczych i w ten sposób zaprzeczyć, że politycy to kłamcy i hipokryci?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Szanowny Panie Pośle

Proszę wymienić w punktach to, co zobowiązuje się Pan zrobić.
Biorąc za to pełną, polityczną odpowiedzialność.

Uwzględniając to, że ewentualne tłumaczenia "kontekstowe" w przyszłości z "niemożliwości" realizacji obietnic, nie będą żadnym usprawiedliwieniem.

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 07.08.2013 11:35

Panie Andrzeju, zachęcam do zadania pytania.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ilość pytań do posła Jarosława Gowina jest mizerna (stan na 07.08. br, godz. 09.59 - 15 pytań + 3 pytania z Facebook).

Czy ten zarys statystyki może świadczyć o nikłym zainteresowaniu pańską osobą jako ewentualnym szefie Platformy Obywatelskiej? Czy może jest to problem polegający na takiej, a nie innej strategii marketingowej obranej przez link i spotkanie z Szanownym Gościem pogrążyło się w niższych partiach cyfrowej, internetowej toni?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Poza sporem jest sytuacja, w której Jarosław Gowin bywa tu i ówdzie (plaże, portalowe redakcje, niszowe radiostacje), a Przewodniczący przewodniczy... :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

PYTANIE do pana GOWINA:

Panski program socjalny i beztroski poziom związanych z tym (bez podania źródeł)wydatków

http://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/gowin-proponuje-urlopy-macierzynskie-dla-studentek-i-bezrobotnych,343854.html

powinien przynieśc coś fajnego równiez emerytom: jest to grupa wyborców, której możliwości samorealizacji i dbałości o własny dobrostan znajdują sie, z przyczyn naturalnych, na równi pochyłej. Czy w ramach proponowanych przez Pana, nieograniczonych wydatków socjalnych nie należałoby przywrócić emerytom odpisu podatkowego na internet, oraz możliwości zadysponowania odpisu 1% podatku dla samych siebie z pozostawieniem możliwości dysponowania tym odpisem na dowolnie (jak dotychczas) wybrany cel? Realizacją tego mógłby się zająć proponowany przez Pana kolejny, nowy urząd Rzecznika Praw Podatnika.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.