Facebook Google+ Twitter

Jarosław Kaczyński apeluje do rządu

Kandydat na prezydenta RP Jarosław Kaczyński zaapelował do rządu o znowelizowanie tegorocznego budżetu w związku z sytuacja powodziowa.

Jarosław Kaczyński zaapelował do rządu o znowelizowanie tegorocznego budżetu. / Fot. Aargambit, http://commons.wikimedia.org/wiki/File:Kaczynski_Jaroslaw_1_049.JPGJarosław Kaczyński, podczas konferencji prasowej, która odbyła się dziś w Sejmie, wezwał rząd Donalda Tuska do nowelizacji ustawy budżetowej na rok 2010. Swój apel uzasadnił wciąż trudną sytuacją powodziową.

Kandydat Prawa i Sprawiedliwości na urząd prezydenta RP powiedział, że gdyby to on był nadal premierem, to nastąpiłyby już zmiany w budżecie. Jarosław Kaczyński stwierdził także, że muszą zostać podjęte niezbędne decyzje na przyszłość, szczególnie te odnoszące się do inwestycji związanych z ograniczeniem zagrożenia powodziowego, które jak mówił były zaplanowane i już trwały, ale zostały przerwane.

Jak zaznaczył, na posiedzeniu Rady Bezpieczeństwa Narodowego padają czasami argumenty, że dzisiaj deszcz, a nie pieniądze padają z nieba w Europie, że mamy kryzys w Europie i że będą się od nas domagali oszczędności. To są argumenty, które w żadnym wypadku nie mogą być brane pod uwagę. (...) Otóż decyzje dotyczące Polski muszą zapadać w Warszawie.

Jarosław Kaczyński wyraził także gotowość do współpracy z rządem i partiami politycznymi w zakresie usuwania skutków powodzi, pomocy powodzianom oraz zapobieganiu kolejnym kataklizmom.

Źródło: PAP, jaroslawkaczynski.info

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

j.w.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Czy politycy naprawdę uważają, że społeczeństwo kupi te ich wszystkie bajki ? Jak stoją z boku to twierdzą, że gdyby oni byli u władzy to by zrobili wszystko lepiej szybciej i dali więcej ludziom a jak już dorwą się do koryta to nagle okazuje się nic się nie da zrobić.
Jestem za stary miś, aby nabrać się na sztuczny miód, bez względu, który z Panów na K. będzie wygranym po wyborach dla nas malutkich nic to nie zmieni.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Od razu widać, że to geniusz...
Wziął udział w konferencji i tak łądnie wymyślił...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.