Facebook Google+ Twitter

Jarosław Kaczyński: Cnotę straciliśmy, a rubla nie zarobiliśmy

- Strategia z kampanii się nie sprawdziła. Cnotę straciliśmy, a rubla nie zarobiliśmy. Te słowa, wg ustaleń "Wprost", miały paść z ust Jarosława Kaczyńskiego na jednym z zamkniętych spotkań.

 / Fot. PAPPrezes PiS miał w ten sposób skomentować strategię wykorzystaną w kampanii wyborczej, wg niego nieudolną i nieefektywną. "Dało się wywnioskować, że to współpracownicy wymogli na nim łagodną retorykę, w której zabrakło miejsca na Smoleńsk" mówi w rozmowie z Wprost jeden z posłów PiS.

W trakcie spotkania dostało się też redaktorowi Rzeczpospolitej Pawłowi Lisickiemu i Markowi Migalskiemu, który na swoim blogu krytykuje powyborcze działania PiS, zarzucając, że partia dała się "wpuścić" w spór o krzyż i tragedię smoleńską. Jarosław Kaczyński zarzuty komentuje w ten sposób: "Dwóm panom, którzy krytykują mnie na blogu i w gazecie, nie zarzucam złych intencji. Ich problem polega jednak na tym, że Bóg poskąpił im umiejętności politycznej analizy. Nasza dzisiejsza strategia jest przemyślana i doprowadzi nas do zwycięstwa".

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (6):

Sortuj komentarze:

Alina bardzo trafne spostrzeżenia. Panie Zdzisławie historia kołem sie toczy, ale nie wszyscy o tym wiedzą.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Odnośnie artykułu: Kaczyński podobno powiedział, że strategia z kampanii wyborczej się nie sprawdziła. To prawda - doprowadziła do tego, że usłyszał z ust posła PO, iż zostanie zabity. Im większa bierność napadanego tym większa agresja napastnika - taka jest zasada, dlatego polityka łagodności nie zawsze jest w pełni słuszna. Takie artykuły jak p. Sena odwracają uwagę społeczeństwa od tego, co faktycznie dzieje się w Polsce. Zamiast podsycać antagonizmy i analizować każde słowo Kaczyńskiego należałoby przyglądać się uważnie poczynaniom rządu: podwyżka VAT, co prowadzi do wzrostu cen wielu innych towarów, również składki OC i AC, zapowiedź zmniejszenia zasiłku pogrzebowego prawie o połowę, podwyższenia wieku emerytalnego, zablokowania podwyżek wynagrodzeń w administracji, odsłonięcie tablicy pamiątkowej ofiar tragedii smoleńskiej bez zaproszenia najważniejszych osób w tym rodzin ofiar, ufundowanie pomnika najeźdźcom i to z państwowych pieniędzy. .. to tylko niektóre. Pozostaje jeszcze pytanie: kto kim manipuluje?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Panie Zdzisławie proszę odpowiedzieć na pytanie bo miłośnicy zgody przypiszą te zarzuty Kaczyńskiemu , jednemu bo drugiego już nie ma.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Mam nadzieję, że ostatnie słowa pana Kaczyńskiego przytoczone w tym artykule sie nie spełnią. Wierzę, że społeczeństwo dzięki takim wypowiedziom pana prezesa zrozumie z kim tak naprawdę ma do czynienia.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Panie Sen gdyby za kazdą obrażliwą uwagę wobec ludzi dostał Pan grosz to tego worka nawet Pudzian by na pańskie plecki na zarzucił

Komentarz został ukrytyrozwiń

"... Bóg poskąpił im umiejętności politycznej ...". Prezesowi Bóg poskąpił umiejętności logicznego myślenia.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.