Facebook Google+ Twitter

Jarosław Kaczyński definiuje "prawdziwą Polskę"

"W prawdziwej Polsce mówi się: Szczęść Boże" - powiedział Jarosław Kaczyński.

Jak podaje TVN24, prezes PiS podczas swojej ostatniej wizyty na Śląsku rozmawiał między innymi o problemach górników. Zapytany przez dziennikarzy, co im powiedział, odparł, że życzył im spokojnej i względnie bezpiecznej pracy: "I oczywiście Szczęść Boże, bo tak się mówi w wielu częściach Polski, tej prawdziwej Polski" - spuentował wypowiedź.

Grzegorz Markowski ze "Szkła Kontaktowego" powiedział, że lepiej takich wypowiedzi już nie komentować, ponieważ prezes PiS sam się ośmiesza.

Jarosław Kaczyński powiedział jeszcze, że obecnie w Polsce nie ma perspektyw na pracę, mieszkanie - na normalne, skromne życie dla młodych ludzi i co gorsza, rząd nie robi nic, aby coś w tym kierunku zmienić.



Do Wiadomości24 możesz dodać własny tekst, wideo lub zdjęcia. Tylko tu przeczyta Cię milion.

Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (24):

Sortuj komentarze:

PiSmak
  • PiSmak
  • 07.12.2011 15:53

A ta prawdziwa Polska to : prezes chodzi na głowie, Wisła płynie od morza , faceci chodzą w ciąży , byki dają mleko , rosną gruszki na wierzbie , Himalaje na Żoliborzu - Himalaje głupoty

Komentarz został ukrytyrozwiń
levy
  • levy
  • 07.12.2011 14:39

Jaaaaarek Polskę zbaw !!! Robi sie coraz weselej, po co chodzić na kabarety :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

No w sumie nie sprecyzował który...

- Szczęść Boże...
- Daj Swarogu świetlisty i Perunie gromowładny!

;)

Komentarz został ukrytyrozwiń
olek kan
  • olek kan
  • 06.12.2011 21:00

nie wiem dlaczego Tusk sie wypiera ze w jego domu mowilo sie po niemiecku?W koncu to takie europejskie.

Komentarz został ukrytyrozwiń
kibic
  • kibic
  • 06.12.2011 20:41

Donek ,kondonek - po stosunku.

Komentarz został ukrytyrozwiń
katolik
  • katolik
  • 06.12.2011 18:52

Większość kolęd jest niemieckich autorów .To pisze do szydercy i nieuka -Amigo z 18:41.
Niech sobie śpiwają jak chcą ale koledy i melodie są takie same w różnych językach .

Komentarz został ukrytyrozwiń
Amigo
  • Amigo
  • 06.12.2011 18:41

Angela zaprosiła Donka do Niemiec na święta ,będą śpiewać kolędy po niemiecku - już sobie wyobrażam jak brzmi Bóg się rodzi .....po niemiecku .

Komentarz został ukrytyrozwiń
J M
  • J M
  • 06.12.2011 18:35

Czym różni się Tusk od parowozu ??? Niczym ,bo ani tym ,ani ty się nie ogolisz!

Komentarz został ukrytyrozwiń
Jabub P
  • Jabub P
  • 06.12.2011 18:23

Tak się zastanawiam co nowego wytnie nam Radek Zdradek??? Radziu jak już coś powie..... to klękajcie narody świata ......hi,hi,hi,hi ,hi