Facebook Google+ Twitter

Jarosław Kaczyński i posłowie PiS złożyli kwiaty pod Pałacem Prezydenckim

Jarosław Kaczyński złożył kwiaty pod Pałacem Prezydenckim. Równolegle, na Powązkach trwały uroczystości odsłonięcia pomnika ku czci ofiar katastrofy smoleńskiej, z udziałem ich rodzin, prezydenta i premiera.

 / Fot. PAP/Tomasz GzellWraz z prezesem PiS, kwiaty pod Pałacem Prezydenckim złożyli m.in. Marek Kuchciński i Mariusz Błaszczak. Towarzyszyli im ludzie z krzyżami i biało-czerwonymi flagami. Odśpiewano także hymn narodowy i kilka pieśni patriotycznych.

Przed złożeniem kwiatów Jarosław Kaczyński wraz z posłami PiS, uczestniczyli we mszy św. w kościele NMP Panny na Krakowskim Przedmieściu. Kazanie podczas mszy wygłosił redaktor naczelny magazynu "Moja Rodzina", ks. Ryszard Halwa. W swojej wypowiedzi mówił między innymi od "diabelskich siłach medialnych", wymieniając przy tym "Gazetę Wyborczą". Zdaniem księdza Joanna Kluzik-Rostkowska była "sterowana". Po mszy, jej uczestnicy przemaszerowali pod Pałac Prezydencki.

Na godzinę 20. zaplanowany jest marsz z pochodniami, który przejdzie z ulicy Świętojańskiej pod pałac.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (24):

Sortuj komentarze:

cywil
  • cywil
  • 10.11.2010 19:05

p.Kolebuk teraz w tym stroju to mi pan przypomina tow.Wiesława w każdym calu.

Komentarz został ukrytyrozwiń

To czy ktoś zna dobrze historię, czy nie, można stwierdzić m. in. po jego wypowiedziach na jej temat. Po wypowiedzi pod tym tekstem, niewiele wskazuje byś ją znał bardzo dobrze.

A co do obsesji to one się zazwyczaj źle kończą i ciężko rozmawiać z takimi osobami - z resztą historia pokazała, jak bardzo należy uważać na ludzi z obsesją.

Komentarz został ukrytyrozwiń

"Gazeta Codzienna" pisze, że w tajemnicy jest przygotowywana inna głowa tej wielkiej figury ze Świebodzic...
I spełni się pewne marzenie o największym pomniku pewnej osoby..

Komentarz został ukrytyrozwiń
Roman Kożmiński
  • Roman Kożmiński
  • 10.11.2010 16:30

Tak długo będą tam płonąć znicze i przypominać tej ekipie rządowej katastrofe smoleńską, aż śledztwo nie wyjaśni przyczyny katastrofy i ukarze winnych.

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 10.11.2010 16:13

Kaczyński wciąż potwierdza czynem wcześniej wypowiedziane motto ostatnich dni jego życia: wyjaśnić śmierć swojego brata i dokonać jego beatyfikacji. Żałosne.

Komentarz został ukrytyrozwiń

p.Łukasz Wolski cyt "Pisząc takie rzeczy albo nie zna pan historii, albo jest po dopalaczach, albo ma obsesje na punkcie J. K. Do pańskich komentarzy, po prostu nie da się odnieść - zero konkretów, zero logiki, zero obiektywności. 3 x 0."

Sęk w tym, że dobrze znam historię, nie jestem po dopalczach i mam obcesję na punkcie groźnych polityków. Niech Pan też zgłębia historię. ONA LUBI SIE POWTARZAĆ.

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 10.11.2010 14:29

Adamie, kiedy "przypalano staruszki niedopałkami papierosów" KRZYCZAŁEŚ!!!, szalałeś, krytykowałeś PO, Tuska, Komorowskiego i ich wyborców, którzy nie potrafią uszanować modlących się ludzi.

Kiedy Kaczyński oszalał: węszy spisek w partii, jest sterowany przez Ziobrę i Kuchcińskiego, podburza co miesiąc społeczeństwo do nienawiści, marginalizuje się od resty społeczeństwa nie uczestnicząc w RBN i odsłonięciu pomnika - bagatelizujesz sprawę i ściągasz rozmowę na temat "beznadziejnych przypadków na w24". Dobra strategia. Podobnie robi Kaczyński (Ziobro). PiSs wie, że nie ma szans na wygraną, więc co chwila ściąga uwagę opinii publicznej na inne tematy.

Tylko gdzie Twój katolicki obiektywizm, wyznawco boga i PiSsu..?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jakżeś się dosłuchał w komentarzu syku? Naprawdę jesteś jakimś telepatą.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Widzisz Degler, jak ci napisać prawdę zaczynasz syczeć. Zapomniałeś, że konwencję naszych dysput sam zmieniłeś?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Nie spoufalaj się, Tadziu.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.