Facebook Google+ Twitter

Jarosław Kaczyński i rodziny smoleńskie spotkają się z Barackiem Obamą

Jest już jasne, że z Barakiem Obamą spotkają się również: prezes PiS Jarosław Kaczyński oraz przedstawiciele rodzin ofiar katastrofy smoleńskiej. Prezydent USA nie odwiedzi Wawelu, ale w Warszawie odda hołd polskiej historii i bohaterom naszego narodu.

Jarosław Kaczyński podczas spotkaniu, na którym ogłosił, że weźmie udział w spotkaniu Baracka Obamy z prezydentem Bronisławem Komorowskim i liderami polskich partii politycznych / Fot. PAP/Radek PietruszkaPrezes PiS Jarosław Kaczyński zapowiedział, że weźmie udział w zaplanowanym na sobotnie przedpołudnie spotkaniu Baracka Obamy z prezydentem Bronisławem Komorowskim i liderami polskich partii politycznym. "Pójdę na to spotkanie. Czym się kieruję? Interesem kraju, interesem Polski. W tej chwili jest to dla mnie najważniejsze" - mówił w środę Kaczyński.

Czytaj też:


Barack Obama spotka się w sobotę z liderami polskich partii

Kaczyński jednak będzie na spotkaniu liderów partii z Obamą


W sobotnie popołudnie Barack Obama spotka się z przedstawicielami rodzin ofiar katastrofy z 10 kwietnia 2010 roku - informują nieoficjalnie źródła kościelne. Do spotkania ma dojść w Katedrze Polowej Wojska Polskiego w Warszawie, gdzie prezydent USA złoży kwiaty pod tablicą upamiętniającą ofiary wypadku lotniczego pod Smoleńskiem.

W związku z napiętym harmonogramem wizyty Barack Obama nie uda się na Wawel. Strona amerykańska informuje jednak, że amerykański prezydent hołd "polskiej historii i niezwykłemu poświeceniu polskiego narodu" odda w Warszawie. Obama ma złożyć wieńce pod pomnikiem Powstania Warszawskiego, Grobem Nieznanego Żołnierza i pomnikiem Bohaterów Getta.

Kliknij, aby czytać więcej o planowanym spotkaniu Baracka Obamy z rodzinami ofiar katastrofy smoleńskiej


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (9):

Sortuj komentarze:

waldi
 • waldi
 • 28.05.2011 16:16

zduzej chmury maly deszcs po wizycie wszystko bedzie po staremu dziwi mnie tylko spotkanie rodzin smolenskich kto oni sa ze sie ich tak wywyzsza dlaczego na spotkanie z obama nie mozna zaprosic wszystkie rodziny z calej polski poszkodowanych w wypadkach

Komentarz został ukrytyrozwiń
obywatel RP
 • obywatel RP
 • 28.05.2011 14:02

A kaczyński,jak dziecko-przełamał się aby odwiedzić pałac żeby mieć fotkę z Obamą.Żenada!!!! I ludek z rozumem dzieciaka chce rządzić Polską??????!!!!!!!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń
obywatel RP
 • obywatel RP
 • 28.05.2011 13:45

Wałęsa dostał cynk od Berluscconiego że jest impra i wybrał BUNGA-BUNGA.

Komentarz został ukrytyrozwiń
S.O.
 • S.O.
 • 27.05.2011 16:38

Zresztą ten Prezydent USA jest naprawdę wybitny pod każdym względem ( moim zdaniem to najwiekszy prezydent USA obok Washington'a i Lincoln'a oczywiście ). Uważnie zatem,że należy z pełnym krytycyzmem dobierać skład osób,które będą z nim rozmawiać,będą przy nim fotografowane i filmowane,aby nie skompromitowały kraju swoim wyglądem i zachowaniem.

Komentarz został ukrytyrozwiń
S.O.
 • S.O.
 • 27.05.2011 12:23

A prasa w USA pewnie później napisze,że krajowcy urządzili znów ponurą groteskę ! Po prostu szpital wariatów !

Komentarz został ukrytyrozwiń
S.O.
 • S.O.
 • 27.05.2011 09:05

Nadmienić też należy , że Prezydent USA nie jest właścicielem Towarzystwa Ubezpieczeniwego Przed Wypadkami Lotniczymi ,a więc nie przed nim powinne się skarżyć rodziny ofiar sławetnej kraksy ! Co oni tam u Niego szukają ? Nie ten adres ! Iść do PZU !

Komentarz został ukrytyrozwiń
S.O.
 • S.O.
 • 27.05.2011 08:26

A dla normalnego świata liczy się tylko teraźniejszośc i przyszłość ! Znowu zmarnowana szansa i odpowiednia opinia ! !

Komentarz został ukrytyrozwiń
S.O.
 • S.O.
 • 27.05.2011 08:11

Skończy sie tym ,że pragmatyczni i realistyczni Amerykanie uznają tą wizytę , za wizytę w parku rozrywki ! ( gdzie można obejrzeć sensacje: komunistów ,postkomunistów , dużo gadającą i nic nie robiacą ,,Solidarność'' ( ich , komunistów twór !) i na dodatek różne potworki !) .

Komentarz został ukrytyrozwiń
S.O.
 • S.O.
 • 27.05.2011 07:56

Jest tyle ważnych spraw ,a tu zawracaja głowę Prezydenta USA ,,bzdetami'' ,spotkaniami z postkomuną i ,,Solidarnoscią'' ; dosłownie jakby z ,,dziadami proszalnymi'' co to tylko chcą wyłudzić datek za jakieś mityczne zasługi !

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.