Facebook Google+ Twitter

Jarosław Kaczyński: "Jedyną teorią jest teoria wybuchu i zamachu"

Data drugiej rocznicy tragedii smoleńskiej, wyznaczyła kolejny etap ostrej walki, na grobach tragicznie zmarłych osób w katastrofie - Jarosława Kaczyńskiego i jego partii PiS. Ma być to skuteczna metoda zdobycia fotela prezydenckiego. Preze

Sonda

Jedyną teorią jest teoria wybuchu i zamachu...

 / Fot. Jacek Bednarczyk PAPOd wczoraj wiemy, że źródło zamachu na samolot prezydenta Kaczyńskiego, mogło być w Polsce. To wie i powiedział brat bliźniak prezydenta, prezes PiS Jarosław Kaczyński. Od dawna zaś, niemal natychmiast od tragedii smoleńskiej wiemy, że miejsce zamachu było w samolocie. To wiedział i powiedział niemal tego samego dnia – 10 kwietnia 2010 roku – ekspert od badań katastrof lotniczych, poseł Antoni Macierewicz. Podparł się też w tej sprawie niedawno, opiniami znakomitych ekspertów amerykańskich, profesorów polskiego pochodzenia. Zbadali oni dokładnie (szczegół po szczególe) wypadek samolotu Tu-154M w Smoleńsku, metodami modelu (obliczeń) matematycznego.

Od dziś wiemy znacznie więcej w tej bolesnej katastrofie. Bolesnej dla części narodu polskiego, a najbardziej dla prezesa Kaczyńskiego. Mianowicie, że najprawdziwszą teorią rozbicia się samolotu, właściwie "jedyną teorią jest teoria wybuchu i zamachu". Tak powiedział Jarosław Kaczyński TVP Info.

Nim tę tajemnicę "teorii wybuchu i zamachu" wyjawił, uderzył w największego wroga spod znamion tajnego zamachowca, premiera Donalda Tuska. Były premier Jarosław Kaczyński, celując w urzędującego premiera – miał na uwadze w rozmowie w TVP Info. - słowa wygłoszone z trybuny sejmowej, w miniony piątek. Wtedy Donald Tusk wystrzelił, złowrogie i nieczyste moralnie oświadczenie: "wolałby się nie urodzić, niż na grobach budować swoją karierę".

To zabolało prezesa. Ugodziło niczym kula zamachowca. W bólach i smutku, więc powiedział: "Trzeba mieć mentalność knajacką, by powiedzieć, że tańczę na grobie własnego brata" – cytuje wypowiedź prezesa portal tvp.info.

Były premier a dziś prezes PiS, komentując wczorajsze orzeczenie Europejskiego Trybunału w Strasburgu, w sprawie mordu polskich oficerów w Katyniu, mówił, że trzeba na Rosję wywrzeć "pewne naciski", aby zmusić ją do ujawnienia niektórych dokumentów. Mówiąc o prowadzonej batalii z rosyjskim wymiarem sprawiedliwości, w sprawie śledztwa katyńskiego, przeszedł natychmiast do sprawy katastrofy smoleńskiej.

Zastrzegł, że to wczorajsze orzeczenie "otwiera także trudną i długotrwałą drogę, bo musi prowadzić przez rosyjski wymiar sprawiedliwości". Otwiera drogę dla tych, którzy zostali dramatycznie i tragicznie "poszkodowani w katastrofie smoleńskiej". Dla rodzin osób poległych w katastrofie – wyjaśnił prezes.

Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (33):

Sortuj komentarze:

puchacz
  • puchacz
  • 18.04.2012 16:37

tez uważam ze jedyna reoria jest teoria wybuchu w głowach...

Komentarz został ukrytyrozwiń
potato
  • potato
  • 18.04.2012 13:45

...Na dowód przytoczył przykład zamachu na WTC w Nowym Jorku. Tam, jego zdaniem "samoloty przecinały z łatwością potężne konstrukcje stalowe". Przytoczył także głośny wypadek w Alpach, gdzie "samolot wojskowy przeciął grubą linę i nawet tego nie zauważył". Prezes pytał: "Brzoza miała zerwać to skrzydło? Taki samolot nie był w stanie ściąć miękkiego drzewa?"....

Kaczor "łyknął" raport z ustaleń zdarzeń na WTC.i to co bardzo niewiarygodne przyjmuję jako jedyną prawdę .Jest chyba jedynym klakierem tej mysli i tak samo naciąga swoją tezę jak w USA.

Komentarz został ukrytyrozwiń
red
  • red
  • 18.04.2012 07:34

Gdyby Platforma chciała wyjaśnić przyczyny katastrofy to by śledztwo szybko śię potoczyło ,a Rosja nie mogła by nami rozgrywać !

Komentarz został ukrytyrozwiń
Inka
  • Inka
  • 18.04.2012 07:31

Trybunał Stanu Będzie nie długo pracował pełną parą!!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń
janosik
  • janosik
  • 18.04.2012 07:29

Zbrodnia się dokonała dzięki Platformie!
































I to jest tragedia !

Komentarz został ukrytyrozwiń
to krąży po internecie
  • to krąży po internecie
  • 18.04.2012 07:08

Lądować zakazano, wszedłem do kokpita
spojrzałem na przyrządy ... trzeba Jarka spytać,
jak przekonać pilota w mglistej atmosferze,
by odwagą pokonał nieprzyjaciół wieżę,

z której Moskal przez radio próbuje dyktować
Prezydentowi Polski - gdzie ma wylądować.
Przez mgłę dostrzeże prawdę Jarek wielkiej cnoty,
co przejrzał dziadów, małpy oraz palikoty

i z czystym sercem powie, że mgły tej przyczyna
tkwi w potajemnym spisku Tuska i Putina.
Chcą mnie z drogi zawrócić i wysłać do Mińska,
już widzę jak się cieszy ryża morda świńska,

lecz ja się nie ulęknę, broniąc racji stanu.
Już raz mnie skierowali do Azerbejdżanu,
więc wylądujemy tutaj, żeby zbaranieli
jak Tusk, gdy wkroczyłem na salę w Brukseli,

a w najgorszym przypadku - śmierć na posterunku.
Przynajmniej cały naród nabierze szacunku.
gdy będą mówić - Lechu Kamikadze.
Najlepiej jeśli jeszcze Jarka się poradzę.

- Jarku, jest pewien problem i wygląda ślisko,
ruskie chcą nas skierować na inne lotnisko.
- Ależ to oczywista przecież oczywistość,
że kłamią, by nam zepsuć całą uroczystość.

Nie będzie nas kontroler wodził po manowcach,
bo przecież to samolot na bazie bombowca,
nawet gdy walnie w ziemię to się nie rozwali.
Powiedz wieży, że stoi gdzie zomowcwcy stali.


By Ci dodać otuchy - odmówię paciorka
i masz błogosławieństwo Ojca Dyrektorka.
Będziemy postępować tak jak było w planie.
Wiesz przecież co masz robić --Wykonać Zadanie,

a Błasik niech pilotów dobrze przypilnuje.
Zadzwoń ponownie do mnie jak już wylądujesz.

...
Lecz niestety nie było więcej telefonu,
dziś Jarosław powinien mocno spuścić z tonu,
bo zmora dręczyć będzie go przez długie lata,
że z zadufania i pychy jest ZABÓJCĄ BRATA
Jarek Kaczyński? Nie przyzna się do winy!
Pójdzie w zaparte , stwierdzi :to nie on , to inny .
To brzoza jest winna , nie Jarek , nie on !
Jest bratem Lecha , niczym niewinny klon

Komentarz został ukrytyrozwiń
Mirek K
  • Mirek K
  • 18.04.2012 07:02

Jedyną przyczyną katastrofy jest zamach .A winni tej katastrofy muszą za nią odpowiedzieć - czyli kierownictwo PO na czele z Tuskiem. To była zdrada stanu. Arabski ,Klich ,Tusk ,Sikorski to główni sprawcy tej katastrofy i zdrady.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Bozo
  • Bozo
  • 18.04.2012 05:05

Rzeczywiste przyczyny katastrofy sa juz niewazne. Musi byc tylko jedno orzeczenie "wybuch i zamach".
dzieki temu, ten oszolom zostanie meczennikiem (poprzez brata) i ponownie zostanie premierem lub prezydentem. Boze, zachowaj nas od tego.

Komentarz został ukrytyrozwiń
baca
  • baca
  • 18.04.2012 04:29

za takie pomówienia w cywilizowanym świecie "kartofel" siedziałby już na ławie oskarżonych, niestety Polska do tego świata nie przystaje