Facebook Google+ Twitter

Jarosław Kaczyński: Krzyż w Polsce jest świętością

Prezes Kaczyński powiedział, że europejska opinia publiczna powinna dowiedzieć się, że w obecności funkcjonariuszy państwowych, w Polsce bito starszych ludzi i obrażono krzyż, który jest tam świętością.

 / Fot. PAP/Paweł SupernakKomentatorzy polityczni bardzo krytycznie odnieśli się do wczorajszego wystąpienia w Parlamencie Europejskim polityków PiS w sprawie katastrofy smoleńskiej. Uznali to za kompromitowanie Polski w Europie. W opinii Jarosława Kaczyńskiego takie działanie było ważne i konieczne; chodziło o poinformowanie opinii europejskiej o skandalach jakie maja miejsce w jednym z krajów członkowskich UE - w Polsce.

Po pierwsze, jak wspomniał Kaczyński na oczach policjantów bito starszych ludzi i znieważano krzyż. Po drugie jak stwierdził prezes PiS, dla wielu przywódców europejskich może się wydać to kuriozalne, ale w Polsce trwa walka o odpowiednie upamiętnienie ofiar katastrofy smoleńskiej.

No i na koniec, Kaczyński stwierdził, że w związku, z tym, ze Polska jest pełnoprawnym członkiem UE, katastrofa smoleńska nie jest tylko sprawą polską: "Jeżeli to był zamach, wówczas to oznacza nową jakość polityce międzynarodowej. Tolerancja dla niej może wielu, bardzo drogo kosztować" -
powiedział.

Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (14):

Sortuj komentarze:

realista
 • realista
 • 31.03.2012 19:29

Mały mściwy konusie zza Buga.Może twoi przodkowie nie przekazali ci że a Europie w średniowieczu najwięksi mordercy i rzeźnicy niesili mord i pożogę lub usprawiedliwiali swoje mordercze dewjacie zasłaniając się krzyżem lub w imieniu Boga.Banda morderców niszczyła ludzkość żeby tylko zyskać więcej majątków i władzę.Człowieku jak ci nie wstyd ośmieszać nas przed światem że tą ogromną TU-tką na pastwisku i we mgle postanowił wylądować kwiat polskiej inteligencji,polityki i obronności.Ja służyłem w WOPK i pamiętam jak jak zrobili pokazy lądowania najlepszych spadochroniarzy.Nie zapomnę jak gwiazda polskiego spadochroniarstwa (1000-2000 skoków)wylądowała na drzewie ~~200m od miejsca gdzie miał wylądować.Oficerowie zrobili natychmiast zbiórkę i maszerując na baczność (żeby nikt się nie oddalił)odprowadzali nas do jednostki okrężną drogą.Wtedy wojskowi mieli honor i nie mogli dopuścić do tego żeby żołnierze oglądali jak strażacy ściągają gwiazdę spadochroniarstwa z drzewa.Gdyby wtedy oficerowie lecieli takim samolotem i udało im się przeżyć musieli by opuścić armię jako nienadający się i do służby.Gdyby zamiast oficerów i generałów smoleńskiej TU-tki lecieli w latach '70 ,'80-tych żołnierze ZSZ i udało by im się przeżyć - conajmniej 1/2 życia spędzili by za kratami za niedopełnienie obowiązków żołnierza PRL i dopuszczenie do katastrofy lotniczej.Przecież każdy żołnierz posiadający średnie wykształcenie zdawał sobie sprawę że taką krową nie da się wylądować na łące i to jeszcze przy takiej mgle.Pytam więc czego to ma być pomnik???Może lepiej by było jakby polecieli na perskim dywanie.Jak pomyślę że takie towarzystwo miało nam Polakom zapewnić bezpieczeństwo w razie jakiegoś ataku to mi się rzygać chce jak na widok obesrołka który przez pół godziny wypróżniał się w fotel (to leciało na żywo na sat).Cały świat się śmiał a głupie Polaczki były dumne bo wiedziały tylko to co im polski Gebels wiedzieć pozwolił.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Marcin Jasert
 • Marcin Jasert
 • 30.03.2012 01:41

Nigdy więcej http://c9b31f4b.any.gs

Komentarz został ukrytyrozwiń
antek patelmitrz
 • antek patelmitrz
 • 29.03.2012 21:29

religia świadczy o zacofaniu polski ,mój kościół to kasyno i burdel a krzyż przyda się na podpałkę w kominku,pluję na czarną stonkę.

Komentarz został ukrytyrozwiń
-ono-
 • -ono-
 • 29.03.2012 19:11

Grzegorz Wink Dzisiaj 16:10

Panie Wink - logiki brak bo i rozum odjechał, został tylko ....... ano własnie kto ???

Komentarz został ukrytyrozwiń
kurczefaja
 • kurczefaja
 • 29.03.2012 18:31

dla mnie swietoscia jest dobrze sie najesc i wypic cos na rozgrzewke potem seks od wieczora do rana.byly premier kaczynski gdyby raz sprobowal to by obrocil o 180 stopni.dla niego krzyzem jest samotne zycie z kotem a jedyna rozrywka jest bicie konia .dziewiecdziesiat dziewiec razy prawa reka pozniej zmiana reki.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Jurek Malicki
 • Jurek Malicki
 • 29.03.2012 18:06

Widzieliśmy jak chamy z PO i ruchu Palikota opluwali świętość .... Krzyż na Krakowskim.

Chamom trzeba koniecznie powiedzieć ,że chamy są już skończeni, teraz to już tylko zjazd na zbity pysk. To się skończy tragedią!

Komentarz został ukrytyrozwiń
patriota 1977
 • patriota 1977
 • 29.03.2012 17:59

Opinia światowa musi się dowiedzieć przede wszystkim jak chamy ćpuny i dewiańci seksualni ,tzw liberalna swołocz; traktuje Krzyż w Polsce; to się opinii światowej przecież należy .Świat tych durni musi koniecznie poznać!

Komentarz został ukrytyrozwiń
ad Rem
 • ad Rem
 • 29.03.2012 17:58

Panie prezesie , ten krzyż był bezczeszczony za pana przyzwoleniem i aprobatą .Mógł pan zakazać cyrków na Krakowskim . Tak mówili nawet duchowni , jedno pana słowo by wystarczyło ale pan wolał igrzyska i politykę zamiast czci KRZYŻA. Poza ty nawija pan ciągle to samo . Historia , kościół, Rydzyk -- to mało na wygranie wyborów .A jeszcze bieganie do Brukseli ? na pośmiewisko ! Wstyd !

Komentarz został ukrytyrozwiń
red
 • red
 • 29.03.2012 17:53

Opinia światowa musi się dowiedzieć jak obraża się ludzi w Polsce i jak chamy traktują Krzyż ,świętość wszystkich katolików

Komentarz został ukrytyrozwiń

Do @wink - do emeryturki to mi jeszcze daleko, a czasy panów z UB wcale się nie skończyły. Siedzą teraz tacy w necie, boją się zarejestrować i pisząc agresywnie pod pseudonimem odsuwają od siebie podejrzenia. :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.