Facebook Google+ Twitter

Jarosław Kaczyński: Mój brat wybrał jedyną realną drogę

"Lech Kaczyński wybrał jedyną, realną drogę zdobywania pozycji wschodu oraz środka Europy, aby umocnić naszą pozycję" - powiedział w Kielcach Jarosław Kaczyński

 / Fot. w24Prezes PiS kilka dni temu gościł w Kielcach z okazji nazwania jednej z ulic imieniem jego brata, byłego prezydenta Lecha Kaczyńskiego. Jarosław Kaczyński podziękował władzom miasta za tą decyzję i wspominając swojego brata powiedział, że były prezydent dbał o godność Rzeczypospolitej. W tym kontekście wspomniał, że jego brat zawsze pamiętał o ludziach, którzy dobrze zasłużyli się dla Polski.

Komentarze, według których Lech Kaczyński prowadził nieskutecznie politykę zagraniczną, uznał za niesprawiedliwe; prezes PiS powiedział, że "polityka postjagiellońska" była jedyną drogą dla Polski.

Jarosław Kaczyński odniósł się również do polityki obecnej władzy, która w przeciwieństwie do byłego prezydenta, prowadzi "politykę wiszenia u klamki" : "Taka polityka zawsze kończy się źle"- powiedział prezes PiS. Kiedy wspomniał, że okoliczności Katastrofy Smoleńskiej do tej pory nie zostały wyjaśnione, wśród zgromadzonych ludzi pojawiły się okrzyki: "Chcemy prawdy!"

Źródło: TVN24

Do Wiadomości24 możesz dodać własny tekst, wideo lub zdjęcia. Tylko tu przeczyta Cię milion.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

konio
  • konio
  • 15.12.2011 10:07

Kaczyńscy wymyślili sobie(obaj,a może we troje?)że postsowieckie państwa oddawcą przywództwo "wielkiej jagielońskiej Polsce".Z drugiej zaś strony,PiS krzyczy o niepodległości , suwerenności nie uleganiu obcym wpływom i innych nacjonalistycznych dyrdymałach.Nie można pogodzić tych dwóch kwestii z prostego jak budowa sierpa i młota powodu:PiS ma największe poparcie na wschodniej "ścianie"Polski,tam właśnie,gdzie sowiecki komunizm wypalił największe swe piętno w umysłach Polaków i wykreował ich mentalność.Czy nasi wschodni sąsiedzi nie ulegli tejże "sowieckiej,społecznej inżynierii"?śmiem wątpić.te kraje ,to jedena wielka wypadkowa PiS-u.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.