Facebook Google+ Twitter

Jarosław Kaczyński: musi być plan

"Nie może być chaosu, musi być plan na najbliższe dziesięciolecie" - mówił we Wrocławiu do olbrzymiej rzeszy uczestników przedwyborczego wiecu, kandydat na Prezydenta RP - Jarosław Kaczyński.

1 z 9 Następne zdjęcie
Zdjęcie: Wrocławska Świdnicka przed spotkaniem wyborczym. Fot. Jan Poniatowski
Wrocławska Świdnicka przed spotkaniem wyborczym. Fot. Jan Poniatowski

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (11):

Sortuj komentarze:

Może to nie na temat, ale niejako w odpowiedzi Madzie, piszącej cyt. (...)Wielu dobrych autorów stąd odeszło, odejdą następni. Coś dzieje się tu złego. A może my przesadzamy, może lepiej się w nic nie angażować tylko biernie obserwować? (...)Jak zaczęłam pisać na W24 już prawie 3 lata temu, było tu zupełnie inaczej, fajniej, ciekawiej (...)
A zatem dziś akurat zdarzyło się, że zawieszono działalność serwis http://www.doorg.info/2010/06/30/doorg-zawiesza-dzialalnosc/ Dla przypomnienia serwis założony przez grupę autorów link

Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma? N
a W24, jak sądzę, jest miejsce dla każdego. Tylko skoro pisze to przedstawiciel korporacji zarządzającej serwisem tak trudno w to uwierzyć.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jan popieram Twój pogląd. Wielu dobrych autorów stąd odeszło, odejdą następni. Coś dzieje się tu złego. A może my przesadzamy, może lepiej się w nic nie angażować tylko biernie obserwować? Albo iść z wiatrem? Jeszcze raz przytoczę słowa mojej koleżanki"- Po ci to ? Nie masz z tego kasy ani prestiżu, to co tu piszesz nie można zaliczyć do publikacji itd. Jak zaczęłam pisać na W24 już prawie 3 lata temu, było tu zupełnie inaczej, fajniej, ciekawiej

Komentarz został ukrytyrozwiń

Panie Rafale chce powiedzieć,że od blisko 30 lat publikuje zawodowo swoje materiały i nikt nie ingeruje w ich styl,ani światopogląd (choć staram się nie sugerować w nich swojego). Tutaj dopiero zacząłem zauważać olbrzymią dyskryminację autorów - choć ze względu na charakter serwisu myślałem,że będzie więcej swobody i dlatego chciałem spróbować innego dziennikarstwa. Proszę mi wierzyć,ja tu nie przyszedłem robić kariery (osiągnąłem wszystko o czym marzyłem) i nie chce odbierać nikomu tematów i "sławy",lecz by uzupełniać luki w wiadomościach i służyć ewentualnie swoją wiedzą. Skoro komuś miałbym tu przeszkadzać bez problemu usunę się. Dziennikarstwo (jak każda profesja)nie może być dla nikogo ciężarem lecz pasją.
Wszystkim życzliwym i rozumiejącym sens dziennikarstwa obywatelskiego dziękuję za wyrozumiałość.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Panie Rafale nie miałam zamiaru Pana obrażać. Jeżeli to nieświadomie zrobiłam to PRZEPRASZAM

Komentarz został ukrytyrozwiń

Zaczęłam się mądrzyć i zapomniałam o plusie.5*

Komentarz został ukrytyrozwiń

Pani Magdo proszę nie przesadzać i patrzeć na bieżąco, jak zmienia się strona główna i zawartość serwisu. Jakoś nie zauważyła Pani, że wczoraj na głównej wisiały przez cały dzień 2 teksty, które wytykają błędy Komorowskiemu. Pierwszy zarekomendowałem na główną osobiście. Przykro mi, że NIE DA SIĘ WYEKSPONOWAĆ wszystkich materiałów - taka jest istota serwisu, który jest informacyjne. Powiem szczerze, iż czuję się urażony Pani zarzutem - bo nigdy nie rekomendowałem do eksponowania materiałów wg. klucza partyjnego, ale wg. wartości samego materiału. Poza tym, ja moderuję z doskoku i nie jestem w stanie czuwać 24h nad tym, by wiec Jarosława Kaczyńskiego został właściwie pokazany.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jan masz rację, pajacyk Palikot ważniejszy od fotorelacji o ludziach popierających Kaczyńskiego. Żenujące.

Komentarz został ukrytyrozwiń

To rzeczywiście dziwne. Przecież takie same fotorelacje były umieszczone w "Wyborach prezydenckich".Panie Rafale zawsze ceniłam pana jako redaktora za względny ( bo taki jest zawsze) obiektywizm, za tolerancję cudzych poglądów. Zawiódł mnie pan. No cóż , wiem , że ta fotorelacja nie po drodze panu. No i punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Trudno. Zawsze mówiłam i to jeszcze raz podkreślam są tu równi i równiejsi.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękuję za zauważenie i docenienie.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Proszę bardzo - już zmieniam,

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.