Facebook Google+ Twitter

Jarosław Kaczyński: Nie dajmy Tuskowi, zepsuć Euro 2012

Jarosław Kaczyński powiedział, że jedną z korzyści współorganizowania Euro 2012 przez Polskę miała być nowa infrastruktura, z której będzie można korzystać przez lata.

Jakiś czas temu, premier RP komentując apel Jarosława Kaczyńskiego, o zbojkotowanie przez Polskę, Euro 2012 na Ukrainie, poprosił go, aby nie rozwalał imprezy. Dzisiaj, kiedy "Rzeczpospolita" opublikowała swój raport, z którego wynika, że rząd nie zrealizował 20 proc. planowanych inwestycji na Euro prezes PiS odpowiada Tuskowi, słowami premiera: "Nie dajmy Tuskowi zepsuć Euro".

Jarosław Kaczyński, powiedział również, że kiedy przyznano współorganizowanie Euro 2012, myślał razem ze swoim, już nieżyjącym bratem, że poprzez tę imprezę Polska znacznie przybliży się pod różnymi względami, do czołowych, państw zachodnich.

Lider PiS stwierdził, że liczył, iż kiedy na Euro 2012 przyjadą do Polski, kibice z całego świata, to zobaczą państwo zachodnie z prawdziwego zdarzenia; z porządnymi drogami, liniami kolejowymi itp. Tak się jednak nie stało. Według Kaczyńskiego jest to wina rządu Donalda Tuska, który zepsuł kolejną, ważną sprawę dla Polski.


Znajdź nas na Google+Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (20):

Sortuj komentarze:

Za czasów swoich rządów, Jarosław Zbawiciel unieważnił chyba wszystkie przetargi i kontrakty na budowę autostrad. Wszystko to odbyło się w ramach akcji "tropienia układu". Nie chce mi się szukać po necie jak było gdzie indziej, ale w Gdańsku na A1, po prawie dwóch latach takiego tropienia niczego nie znaleziono i kolejny przetarg wygrała ta sama firma, tylko już o 30% drożej.

A dzisiaj kiedy brakuje tych dwóch lat i z powody pośpiechu faktycznie zanotowano kilka wpadek, Zbawca bezczelnie wrzeszczy - "wina Tuska". Mnie się wydaje, że jest to deliryczny krzyk. Gdyby mu podał ktoś trochę wina, nie koniecznie Tuska, może kac by mu przeszedł i uspokoił się chociaż na chwilę.

Inaczej będzie robił wszystko, by E2012 spieprzyć lub zakłócić. Nie mogą przecież kibice wyjechać zadowoleni z Tuskolandii !!!! Polska racja stanu wg kaczego katechizmu wymaga, by o Polsce mówiono źle! Inaczej bowiem o wygraniu czegokolwiek, nawet batonika w automacie, Zbawiciel nie ma co marzyć.

Komentarz został ukrytyrozwiń
red
 • red
 • 08.05.2012 21:56

Cieć Paweł Graś ślinił się na konferencji prasowej że sukces . Tusk turystów; tam gdzie autostrady są nie przejezdne będzie z cieciem grasiem na plecach nosił.

Komentarz został ukrytyrozwiń
max
 • max
 • 08.05.2012 21:52

Rozkradli kasę, rozbabrali robotę i jeszcze trąbią o sukcesie ,ale pojeby te platfusy.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Jolka
 • Jolka
 • 08.05.2012 19:34

Z cyklu " Mam Marzenia "
Marzę aby Jarosław Kaczyńskiego na czas Euro wywieźć na " H E L "

Komentarz został ukrytyrozwiń
dobraczysko
 • dobraczysko
 • 08.05.2012 19:20

gdzie by tak jeszcze postawic pomnik zimnego lecha.tylko predko bo tu euro tu sianokosy

Komentarz został ukrytyrozwiń
 Dodam !
 • Dodam !
 • 08.05.2012 18:50

W necie można poszukać jak do Euro przygotował sia PKP Inter City . Pomalowali 16 lokomotyw na barwy narodowe państw uczestników Euro . Jeżdżą już po kraju , bajecznie to wygląda .Panie Kaczyński niech pan nie sieje defetyzmu bo już panu wierzą tylko wyznawcy z PiS . Niech pan się wzniesie ponad podziałami i optymistycznie spojrzy. Przecież Polska to nie kraj tylko Tuska . To nasza ojczyzna i musi się udać .

Komentarz został ukrytyrozwiń
 Dodam !
 • Dodam !
 • 08.05.2012 18:40

Wszyscy zainteresowani , zaangażowani w Euro 2012 z politowaniem przyjmują płacz pana Kaczyńskiego , który nie raczył zapoznać się z inwestycjami i kosztami w poszczególnych miastach . Uczepił się dróg [ mój kolega 4 lata temu w Austrii z lotniska szedł przez pole kukurydzy na stadion ] ale o tych wybudowanych milczy. Nie ma drugiego kraju na świecie [ raczej narodu ] aby z imprezy takiej rangi robić polityczne show . Albo pan Kaczyński ma złych doradców albo jest tak zacietrzewiony i życzy polskim miłośnikom piłki klapy . Takiego pesymisty i kaczki srającej w swoje gniazdo nie ma żaden kraj.

Komentarz został ukrytyrozwiń
puchacz
 • puchacz
 • 08.05.2012 18:34

kaczynski ostatnio ma same porażki i dlatego plecie od rzeczy a teraz ta wielka porażka PIS w francji gdzie wybrano socjaliste znienawidzonego przez polską prawica...to prezesa chyba dobiło!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń
Edek
 • Edek
 • 08.05.2012 18:13

Czego nie dotkną wszystko spaprają i na dodatek resztę rozkradną .Firmy które budowały drogi bankrutują ,nie dostają należnej kasy za zrobioną robotę! Gdzie te pieniądze!??

Komentarz został ukrytyrozwiń
Inka
 • Inka
 • 08.05.2012 18:06

Świetny art. Panie Radku ,kolejna kompromitacja obłąkanego rządu Tuska!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.