Facebook Google+ Twitter

Jarosław Kaczyński nie dostał się do Sejmu

Chociaż Jarosław Kaczyński osiągnął najlepszy wynik spośród kandydatów PJN w Białymstoku, zabraknie go w sejmowych ławach. Partia 36-letniego przedsiębiorcy nie osiągnęła wymaganych 5 proc. poparcia.

Jarosław Kaczyński z PJN "zasłynął" zbieżnością imienia i nazwiska z liderem Prawa i Sprawiedliwości. 36-letni przedsiębiorca twierdził, że nie kandyduje dlatego, że nazywa się tak samo jak były premier, lecz "odpowiada mu program PJN".

Jarosław Kaczyński startował w tegorocznych wyborach z 5. pozycji listy wyborczej PJN w Białymstoku (okręg nr 24). Osiągnął najlepszy wynik spośród kandydatów Polska Jest Najważniejsza - 3 146 głosów, co stanowi 0,73 proc. wszystkich głosów oddanych w Białymstoku.

PJN nie przekroczyło wymaganego progu wyborczego.Do Wiadomości24 możesz dodać własny tekst, wideo lub zdjęcia. Tylko tu przeczyta Cię milion.Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

Jerzy Roman
  • Jerzy Roman
  • 07.05.2012 23:08

Chcą na premiera J. Kaczyńskiego, a nie pamiętają, że to J. Kaczyński po 2 latach doprowadził do upadku swego rządu. J. Kaczyński jest dobry tylko w niszczeniu.

Komentarz został ukrytyrozwiń
gersik.
  • gersik.
  • 11.10.2011 09:05

a co kaczyński ma wspólnego ze zdrajcami. pierwszy raz słyszę że zapisał się do innej parti.

Komentarz został ukrytyrozwiń
sa
  • sa
  • 10.10.2011 18:56

PNJ ZDRAJCY!-studenci plotkują i się śmieją - w końcu ktoś z (rp) będzie REPREZENTOWAŁ pseudo-media?- i zapraszanych do TV KOLESI i KOLEŻANKI ? CYRK i błazenada zatacza w mediach coraz większy krąg.Czy prawdziwe wiadomośći i fakty w niektórych mediach zastąpią:plotki,przekręty,mataczenie, ... , dezinformację, kłamstwa, popierają KORUPCJĘ w sejmie,PRZEKUPSTWO stołkami, ..., ? Wygrana Platformy Obywatelskiej w wyborach parlamentarnych to ponury zwiastun. Czekają nas kolejne cztery stracone lata - uważa publicystka Rutkowska- zwycięstwo PO oznacza, iż nie zmieni się kierunek i modus operandi polskiej polityki, który - jej zdaniem - jest nastawiony na destrukcję państwa i wspólnoty narodowej oraz "degradowanie potencjału, jakim wciąż jeszcze dysponujemy". "Czeka nas nieuchronna destrukcja państwa". Platforma Obywatelska nie ma już alibi - pisze Sztabińska - w osiem lat można kraj zmienić i naprawić, można też pogrążyć. - zależy, czy za cztery lata będziemy Tuska szanować, czy nie.- Nie będzie już mógł za SWOJE NIERÓBSTWO i USTAWY NIEKONTYTUCYJNE obarczać J.KACZYŃSKIEGO, PIS i pozostałą opozycję przy ciągłym poparciu niektórych mediów i akceptowaniu NIERÓBSTWA (NIE)rządu. WYNIKI WYBORÓW i NIEWIELKIE zwycięstwo PO nad PIS - to WIELKA PRZEGRANA KOŚCIOŁA (niektórych hierarchów i księży-sowy czy dzięcioły?). Wyborcy dziękują J.KACZYŃSKIEMU za DOBRY WYNIK PIS(niejedna partia MARZY o takim WYNIKU) ,a za cztery lata (a może wcześniej) uważają ,że J.KACZYŃSKI zostanie premierem po ZWYCIĘSTWIE PIS-u nad: PO i pozostałymi partiami. -NIERÓBSTWO,niekonstytucyjne ustawy,ZADŁUŻENIE POLSKI o KOLEJNE 400 mld.zł DŁUGU w ciągu 4lat(podwojenie go),kradzież przyszłych emerytur z OFE (prezydent przegrał 2 rozprawę w sądzie...), afery , ... - brak pomysłów na poprawienie UBÓSTWA NAJBIEDNIEJSZYCH(80% społeczeństwa), ... , - prowadzą POLSKĘ do WIĘKSZEJ ZAGŁADY niż GRECJA.,ale o tym przekonają się POLACY za kilka lat,że byli oszukiwani przez premiera o PRAWDZIWYM ZADŁUŻENIU POLSKI.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.