Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

101630 miejsce

Jarosław Kaczyński nie wierzy w pomyłkę Obamy

  • Autor usunął profil

  • Data dodania: 2012-05-31 12:01

Jarosław Kaczyński zażądał od władz prezydenta i premiera natychmiastowej reakcji na słowa prezydenta Baracka Obamy, wypowiedziane podczas wręczania Medalu Wolności Janowi Karskiemu.

 / Fot. W24Przypomnę prezydent USA użył zwrotu "polski obóz śmierci". Prezes PiS powiedział, że "Naród Polski został obrażony w sposób niezwykle drastyczny", "(...) potrzebna jest solidarność narodowa, odpowiedź ze strony Polski musi być zdecydowana". Kaczyński mówi również, że - "nie wierzy tutaj w pomyłki" - czytamy w serwisie wprost.pl.

Z tego wynika (według Kaczyńskiego), że prezydent Stanów Zjednoczonych celowo powiedział, że to "polski obóz", bo jak inaczej interpretować te słowa?
Myślę, że teoria spiskowa wyszła już poza granice naszego kraju. Niedawny gorący sojusznik, jakim były Stany Zjednoczone, staną się teraz zapiekłym wrogiem dla Jarosława Kaczyńskiego.


Znajdź nas na Google+







Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (10):

Sortuj komentarze:

Marek
  • Marek
  • 05.06.2012 22:09

Sądząc po niektórych wypowiedziach opluwających tu Kaczyńskiego wolą płaszczącego się Tuska i całą jego świtę przed wszystkim i wszystkimi.

Komentarz został ukrytyrozwiń
zbyszek
  • zbyszek
  • 01.06.2012 23:28

Kaczyński nie wierzy, a podobno katolik !

Komentarz został ukrytyrozwiń
anka 69
  • anka 69
  • 31.05.2012 20:16

On nie musi walczyć o prawdę, on jest prawdą i sprawiedliwością - przecież !

Komentarz został ukrytyrozwiń
Bożena
  • Bożena
  • 31.05.2012 20:02

Kaczyński zawsze walczy o prawdę !

Komentarz został ukrytyrozwiń
Dobry
  • Dobry
  • 31.05.2012 19:46

Dla Kaczyńskiego najważniejsze, żeby mieszać, żeby było jak najgorzej - to jest jego "Dobro Polski" !

Komentarz został ukrytyrozwiń
Gienek Zoro
  • Gienek Zoro
  • 31.05.2012 17:20

Wcisnęli brzozę smoleńską wcisną polskie obozy zagłady.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Jolka
  • Jolka
  • 31.05.2012 16:43

@ Prezes jest coraz bardziej komiczny . Na wschodzie - wojna , na zachodzie- wojna , za oceanem - wojna .Teraz ruszy na Chiny ?

Komentarz został ukrytyrozwiń
DIDI
  • DIDI
  • 31.05.2012 14:51

WARTO PRZECZYTAĆ!

http://wpolityce.pl/artykuly/29580-lech-kaczynski-w-bialym-domu-z-pewnoscia-zabralby-glos-niezaleznie-od-ceny-niezaleznie-od-obelg-ktore-by-na-niego-spadly

Komentarz został ukrytyrozwiń
didi
  • didi
  • 31.05.2012 14:09

Premier Kaczyński nie zgadza się żeby pomawiano Polaków, zwłaszcza tych, którzy za Ojczyznę ginęli! Ale Andrzej Chorążewicz tego nie rozumie...obce mu sa słowa, patriotyzm, duma narodowa, honor..tego wszystkiego mu brak...niestety

Komentarz został ukrytyrozwiń
adam50
  • adam50
  • 31.05.2012 14:03

Kaczyński chce ponownie rządzić. Ciekawe kto z nim będzie rozmawiał na arenie międzynarodowej, jak już chyba wszystkich obraził !