Facebook Google+ Twitter

Jarosław Kaczyński: Nie zbieram żadnych haków na Radosława Sikorskiego

  • Źródło: IAR
  • Data dodania: 2010-02-15 18:56

Prezes PiS Jarosław Kaczyński powiedział w Radomiu, że nie zbiera żadnych haków na Radosława Sikorskiego. O istnieniu informacji dyskredytujących obecnego szefa polskiej dyplomacji wspomniał Jarosław Kaczyński w wywiadzie dla "Newsweeka".

Radosław Sikorski powiedział, że nie obawia się "haków" na siebie, o jakich mówił prezes Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński.

Dziś prezes PiS tłumaczył, że chodzi o wydarzenia, które stały się powodem dymisji Sikorskiego z funkcji ministra obrony narodowej w rządzie PiS. Tylko szef ABW albo premier mogą ujawnić informacje na temat Sikorskiego - podkreślił Jarosław Kaczyński. Nikt inny nie może tego zrobić, bo złamie prawo - dodał.

Szef Prawa i Sprawiedliwości zaznaczył jednocześnie, że nie chodzi o żadną współpracę Sikorskiego z wywiadem amerykańskim. Dodał jednak, że chodzi o sprawy bardzo poważne i chciałby on, aby te informacje poznała opinia publiczna.

Jarosław Kaczyński zagroził też ministrowi Sikorskiemu procesem, jeśli ten nadal będzie utrzymywał, że zbierane są na niego "haki".

Radosław Sikorski powiedział, że nie obawia się "haków" na siebie, o jakich mówił prezes Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński. Dodał, że marzy, aby w kampaniach wyborczych przedstawiano wizje rozwoju kraju, a nie "haki".

Sikorski jest wymieniany wśród potencjalnych kandydatów Platformy Obywatelskiej na prezydenta. Prezes PiS Jarosław Kaczyński wspomniał w wywiadzie dla "Newsweeka" o istnieniu informacji, obciążających szefa polskiej dyplomacji. Tłumaczył, że chodzi o wydarzenia, które stały się powodem dymisji Sikorskiego z funkcji ministra obrony narodowej w rządzie PiS.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.