Facebook Google+ Twitter

Jarosław Kaczyński o pośle SLD: "Każdy bagnet jest dobry"

"Każdy bagnet jest dobry" - tak Jarosław Kaczyński odniósł się do słów Marka Baldta z SLD, który powiedział do prezesa PiS, że pomoże mu wyeliminować Janusza Palikota z polityki.

Marek Baldt wyszedł na mównicę sejmową i nazwał Palikota bezideowym chamem. Zwrócił się również do Jarosława Kaczyńskiego, wyraził z nim solidarność i zapowiedział, że pomoże mu wyeliminować Palikota z polityki.

Poseł SLD był wzburzony, ponieważ Palikot stwierdził, że to on wypowiedział słynne słowa ("Zadzwoń do niego"), które rozpętały piekło w Sejmie. Baldt wtargnął na konferencję prasową Palikota i w obecności dziennikarzy nazwał go podłym chamem.

Jarosław Kaczyński, pytany o wsparcie ze strony Baldta, powiedział, że każdy bagnet jest dobry.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

1grajek
  • 1grajek
  • 13.05.2012 21:12

Po katastrofie Smoleńskiej i zabójstwie posła PIS w łodzi ludzie z pis-u krzyczeli : nie mordujcie nas , i oskarżano PO o to że nakręcają machinę nienawiści , a sami nie patrzą na swoje słowa i czyny ,a widać to po wypowiedziach pana prezesa to co ? panie prezesie każdy bagnet się przyda to dobra wypowiedź?, czy za trzy dni będzie ktoś z pana świty wytłumaczy nam co pan chciał powiedzieć . Pan sobie chlapnie i są później konsekwencje . Jak pan nie wie co mówić to niech pan trzyma język za zębami bo z tego wszystkiego są tylko kłopoty.

Komentarz został ukrytyrozwiń
ad Rem
  • ad Rem
  • 12.05.2012 15:13

No tak panie prezesie , każdy bagnet . Ale zapomniał pan ,że kij ma dwa końce i jeden bardzo ważny bagnet od pana odpłynął - poseł Górski .

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.