Facebook Google+ Twitter

Jarosław Kaczyński o sondażach: "Polski naród zaczyna się budzić"

Jarosław Kaczyński powiedział, że do polskiego narodu dociera prawda o PO, że jest to formacja antyspołeczna i nieudolna - tak prezes skomentował sondaże poparcia dla partii politycznych, w których PiS zrównał się z PO.

Kaczyński przyznał, że zgodnie z niektórymi sondażami, PiS prowadzi już z PO, i to kilkoma punktami. W jego ocenie naród zaczął dostrzegać prawdziwą twarz ugrupowania Donalda Tuska, stąd te wyniki.

Prezes PiS podtrzymał ostre zarzuty wobec PO. Według niego, Platforma Obywatelska jest partią antypolską, dla której kompletnie obce jest hasło: "Warto być Polakiem".

W jego ocenie istnieje wiele faktów, które na to wskazują, a jednym z nich jest sojusz PO z partią Palikota. Lider opozycji przypomniał, że szef RP nawoływał wprost do wyrzeknięcia się polskości.

Jarosław Kaczyński zauważył również, że Palikot uprawia socjotechnikę wrogów Polski: atakuje polskie wartości, podgrzewa emocje oraz w sposób obelżywy mówi o Polakach.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

weteran PO
  • weteran PO
  • 12.05.2012 18:23

niech sie kaczynski cieszy ze przy najblizszych wyborach bedzie mógł wbić krzyż na grobie PO!!!jeśli PO tego nie widzi to stracili poczucie rzeczywistości ze jakoś tam będzie i ludzie zapomną .. nie tym razem!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń
No Nie
  • No Nie
  • 12.05.2012 16:42

No tak , zaczyna się budzić , jak prezes ciągle wyciąga bagnety [ nawet z SLD ] I PROWOKUJE . Zadzwoń do brata to też prowokacja PiS

Komentarz został ukrytyrozwiń
ad Rem
  • ad Rem
  • 12.05.2012 15:22

Panie Kaczyński , pomarzyć zawsze można . A w książce napisano ,że zausznicy prezesa kłamią go jakie są faktyczne sondaże. Wszyscy , tylko nie PiS !

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.