Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

108816 miejsce

Jarosław Kaczyński odwiedził Jastrzębie-Zdrój

4 grudnia prezes PiS Jarosław Kaczyński odwiedził Śląsk z okazji święta górników. Najpierw wziął udział we Mszy świętej w kościele Najświętszej Maryi Panny Matki Kościoła w Jastrzębiu-Zdroju. Następnie złożył kwiaty pod pomnikiem "Solidarności".

1 z 12 Następne zdjęcie
Zdjęcie: Jarosław Kaczyński wraz z posłem Grzegorzem Matusiakiem w Jastrzębiu-Zdroju. Fot. Piotr Stafin
Jarosław Kaczyński wraz z posłem Grzegorzem Matusiakiem w Jastrzębiu-Zdroju. Fot. Piotr Stafin

Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (14):

Sortuj komentarze:

Hubert
  • Hubert
  • 05.12.2011 08:32

Górnik2011-12-04 19:30 to jest na Dziennik.pl
Następnym razem wprosi się do jakieś PiSowskiej rodziny na wieczerzę i,,,podzieli się jajkiem ugotowanym na twardo .
Na Śląsku zamiast Śląskich potraw podano mu rosół czytaj czarną polewkę .
Znowu Jareczek jest sam; bez żony , rodziny, dzieci .Żadna go nie chce !Czy zrozumiał ten afront jaki mu zgotowano na Śląsku? Wątpię .
Górnicy mieli święto a Jarosława Kaczyńskiego olali , na co zresztą zsługuje od nas wszyskich .

Komentarz został ukrytyrozwiń
levy
  • levy
  • 04.12.2011 21:49

Biedak, zapomniał o górnikach...no tak będą mu potrzebni dopiero za trzy lata. Wtedy będzie ich popierał we wszystkich żądaniach ,szczególnie podwyżek pensji o milion procent :)

Komentarz został ukrytyrozwiń
olek kan
  • olek kan
  • 04.12.2011 21:34

Kaczynski mogl zrobic to co Tusk kiedy Tuskobusem objezdzal kraj a lud wital go "spontanicznie" i czestowal regionalnymi potrawami jak sie okazalo dostarczonymi przez kancelarie premiera.

Komentarz został ukrytyrozwiń
PiSmart
  • PiSmart
  • 04.12.2011 19:55

Dobry tytuł " odwiedził Jastrzębie " tak tak proszę państwa to był wypad na Barbórkę tylko górników nie było. Samotnie złożył kwiaty i poszedł do pisowskiego radnego na obiad .Następnie samotnie zrobił konferencję prasową [ jak na kampanii wyborczej] i wraz z gorylami w super limuzynie opuścił Jastrzębie.

Komentarz został ukrytyrozwiń
JK
  • JK
  • 04.12.2011 19:36

Te dzikie reformy w stylu Platformy nie przejdą. Reformy tak, ale nie w wykonaniu "PLATFORMY" .Ta skompromitowana partia musi odejść. Nie ma zaufania dla ludzi którzy odpowiadają za katastrofę smoleńską , czy krach gospodarczy! Ci ludzie muszą odejść. Panie Prezesie Kaczyński - ma Pan wsparcie społeczeństwa .

Komentarz został ukrytyrozwiń
Mania
  • Mania
  • 04.12.2011 18:55

Następnym razem wprosi się do jakieś PiSowskiej rodziny na wieczerzę i,,,,podzieli się jajkiem ugotowanym na twardo .
Na Śląsku zamiast Śląskich potraw podano mu rosół czytaj czarną polewkę .
Znowu Jareczek jest sam; bez żony , rodziny, dzieci .Żadna go nie chce !Czy zrozumiał ten afront jaki mu zgotowano na Śląsku? Wątpię .

Komentarz został ukrytyrozwiń
Maksymilian
  • Maksymilian
  • 04.12.2011 17:44

Panie Prezesie niedługo pognamy to Platformiane g..... i resztę na lewo z idiotą Palikotem . Roboty będzie mnóstwo by ten bałagan po Platformie posprzątać ,ale wierzę że Pan sobie poradzi - Polacy p. pomogą.

Reforma w stylu PO nie przejdzie - do 67 lat Tusk, Palikot i ich rodziny niech pracują ,uczciwy Polak wystarczy jak popracuje 60 lat. 60 lat ciężkiej pracy wystarczy,dłużej mogą pracować ci co nie schańbili się pracą: Ubole ,aparat partyjny PZPR,obecny aparat PO i durnie z Ruchu Palikota. ....

Komentarz został ukrytyrozwiń
Lancet
  • Lancet
  • 04.12.2011 17:33

Był na obiedzie u pisowca , to czarna polewka od braci górniczej. Nawet nie chcieli się z nim spotkać , i dobrze , już wystarczająco obraził Ślązaków a populistyczna gadka ich nie interesuje,

Komentarz został ukrytyrozwiń
górnik
  • górnik
  • 04.12.2011 17:21

Na Śląsku ugoszczono go ( prezesa Jarosława Kaczyńskiego) ROSOŁEM !Zamiast podać mu typową zupę , ŻUR ŚLĄSKI dano mu tą kpiny!!Tylko czy on pojął , że to nie był rosół a CZARNA POLEWKA !