Facebook Google+ Twitter

Jarosław Kaczyński podziękował Rydzykowi. "Zachował się pięknie"

"O. Rydzyk po katastrofie smoleńskiej zachował się pięknie" - mówi w rozmowie z Jackiem Nizinkiewiczem dla serwisu onet.pl prezes PiS Jarosław Kaczyński.

Sonda

Jarosław Kaczyński jest...

 / Fot. Kolanin/CC BY 3.0"O. Rydzyk po katastrofie smoleńskiej zachował się pięknie. Głównie dzięki Radiu Maryja i "Naszemu Dziennikowi" sprawa smoleńska nie została przez różne kanalie i "konfederację zdrady narodowej" zniszczona i zakopana" - powiedział w pierwszej części rozmowy z onet.pl Jarosław Kaczyński. Były premier mówi, że nawet gdyby ktoś kto za życia krytykował prezydenta, a po śmierci zachowałby się tak jak dyrektor Radia Maryja, to "by mu tych wcześniejszych rzeczy nie pamiętał".

Jarosław Kaczyński powiedział też, że nie może podtrzymać słów o niekandydowaniu w wyborach prezydenckich i jeżeli partia będzie od niego wymagała kandydowania, to będzie ubiegał się o fotel prezydencki. Na pytanie redaktora, czy nie boi się przegranej z Bronisławem Komorowskim, Januszem Palikotem lub Zbigniewem Ziobrą, Kaczyński odpowiedział: "Gdybym ja był strachliwym politykiem, to nie uprawiałbym takiej polityki, jaką uprawiam, czyli polityki niepodległościowej i całkowitego oderwania Polski od komunizmu".

Były premier powiedział, że w przyszłości nie jest możliwy alians PiS z PJN. Jego zdaniem członkowie PJN byli "pomyłką i nieporozumieniem". Zdaniem Jarosława Kaczyńskiego Paweł Kowal nie ma szans na powrót do PiS. "To było moje supernieporozumienie" - tak natomiast prezes powiedział o Marku Migalskim. Kaczyński, zapytany o to, czy Adam Bielan ma szansę na powrót do PiS, odpowiedział: "Adam Bielan na pewno będzie chciał ponownie ubiegać się o miejsce w Parlamencie Europejskim. Powiem dzisiaj to, co mówię również członkom PiS: porozmawiamy za dwa lata".

Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (39):

Sortuj komentarze:

młoda, wykształcona
 • młoda, wykształcona
 • 10.04.2012 21:37

Ludzie, przestańcie już z tym "kaczorem" itp., bo tak nie wypada. Można go lubić lub nie, ale jest to człowiek z tytułem naukowym i powinno się go szanować. Każdego powinno się szanować, niezależnie od poglądów politycznych lub ich braku. Załamują mnie ludzie, którzy mają braki w samodzielnym myśleniu i popadają w paranoję "Wszystko.Tylko.Nie.Kaczor" czy "Wszystko.Tylko.Nie.Rydzyk". Myślicie, że jesteście tacy tolerancyjni i oświeceni, a wcale tacy nie jesteście, bo nie potraficie uszanować ludzi, którzy myślą inaczej, niż Wy. W tym momencie jesteście gorsi od tych pogardzanych przez Was "moherów" i "pisowców". Są setki kanałów w TV, stacji radiowych i ogromny wybór gazet, jeśli się Wam nie podobają media Rydzyka- możecie je omijać. A może warto byłoby jednak wreszcie wyłączyć TV, Internet, i zacząć samodzielnie myśleć, w jakim kraju chcielibyśmy żyć. Też nie jestem zdania, że jedyny słuszny rząd to PiS, ale warto się zastanowić, czy przypadkiem nie tańczymy, jak nam zagrają nasze raczej średnio obiektywne media. Co zaś się tyczy katastrofy pod smoleńskiej- uważam, że trzeba brać pod uwagę każdą hipotezę, także tę o zamachu i Rząd nie powinien robić takich rzeczy, jak niedopuszczanie do sekcji znanego profesora, patologa, człowieka, który może dojść do sensownych wniosków na temat tego, co się tam wydarzyło. Jeżeli rzeczywiście zależałoby Rządowi na wyjaśnieniu, chyba rzeczywiście dopuściliby tego amerykańskiego patologa. To jest demokracja, każdy ma prawo się wypowiedzieć, nawet ci, którzy mają inne poglądy. Natomiast wypowiem się jeszcze o obchodach drugiej rocznicy katastrofy- z tego, co wiem, odbyły się one bardzo spokojnie, nie było żadnych rozrób, a dlaczego? Bo nie było hord pijanej "oświeconej", "tolerancyjnej" młodzieży, która dokuczała tym ludziom. Brzydzę się hipokryzją najbardziej na świecie, dlatego uważam, że ktoś, kto mówi o panu Premierze "kaczor", nie jest osobą inteligentną, tolerancyjną ani oświeconą. Jest prostakiem i chamem. Apeluję- ludzie, zacznijcie myśleć samodzielnie! Wyłączcie wreszcie jakiekolwiek media, włączcie mózgi. Dziękuję, pozdrawiam.

Komentarz został ukrytyrozwiń
kaczor donald
 • kaczor donald
 • 09.04.2012 19:31

Nie godzę się aby Pajac Kaczor pływał po moim stawie....

Komentarz został ukrytyrozwiń
AAA
 • AAA
 • 09.04.2012 16:35

Jadzia jaka ty jesteś chora ,może by ci się członek przydał.

Komentarz został ukrytyrozwiń
kutas
 • kutas
 • 09.04.2012 13:11

jaroslaw polske zbaw chwyta sie roznych sposobow zeby sie dorwac do wladzy.na szczescie to sa urojenia chorego czlowieka lecz w pewnym sensie niebezpiecznego dla otoczenia.moc wladza to dla niego wszystko.taki czlowiek dla tych rzeczy potrafi poswiecic wszystko.nawet rzeczy najswietsze.

Komentarz został ukrytyrozwiń
tomm
 • tomm
 • 09.04.2012 11:20

wielką ryse na mózgu trzeba mieć ..skoro takie idiotyzmy sie wygaduje..Kaczynski pcha sie do wladzy ale nie ma programu gospodarczego ani fachowców ktorzy pokierują panstwem...to jest szuja ktory chce żerować na emocjach,religi ,i historii....a my za to bedziemy PLACIC

Komentarz został ukrytyrozwiń
bob
 • bob
 • 09.04.2012 10:52

trzeba bardzo nisko upaść,żeby włazić w dupę takiej kreaturze jak Rydzyk

Komentarz został ukrytyrozwiń
Marek Balicki
 • Marek Balicki
 • 09.04.2012 09:37

Panie Prezesie III RP wymaga naprawy!!! Trzeba skończyć z sowiecką agenturą ,z tymi agenturalnymi partiami PSL SLD ,PO i Ruch Palikota! Odsunięcie tych rzekomych partii od władzy i delegalizacja ich w dalszej kolejności jest obowiązkiem każdego Polaka patrioty! Najjaśniejsza Rzeczypospolita. wymaga kapitalnego remontu!

Komentarz został ukrytyrozwiń
Jerzy
 • Jerzy
 • 09.04.2012 09:22

Tak się wszędzie zachowują kibole i tacy jak ten senator??!Stanisław Kogut .Jest oczywiście z PiS !
Skandal w Stróżach. Senator Kogut do sędziego: "Ty kretynie! Z Warszawy palant!"Wato obejrzec film o tym chamie Stanisławie Kogut.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Jan Kowalski
 • Jan Kowalski
 • 09.04.2012 08:12

Panie "f"! Pan też złapał najwidoczniej bakcyla choroby zwanej "paranoja smoleńska" .Jej objawy to, między innymi, plecenie bzdur/ ta o Stalinie na przykład/

Komentarz został ukrytyrozwiń
CYKLON B
 • CYKLON B
 • 09.04.2012 08:08

....PRAWDA O SMOLENSKU RZADZIE SUGEROWANYM MYSLENIU IDEACH ORAZ WARTOSCIACH....ZASKOCZYLA NAS...PO WYPOWIEDZI PANA JAGIELSKIEGO Z GAZETY WYBORCZEJ ZMECZONEGO JUZ KLAMSTWAMI WLASNEJ GAZETY JAK I SATELITOW......ZAWARTA W SLOWACH...." PRODUKOWALISMY GLUPOTE NA MASOWA SKALE..."...???...WIEC ZMANIPULOWANYM....POZOSTALO TYLKO MIANO....MASOWYCH GLUPCOW...GDYZ ODARTO ICH Z PLONNYCH NADZIEI...ZE SA...MADRZY NOWOCZESNI POSTEPOWI I EUROPEJSCY!!!!!!!!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.