Facebook Google+ Twitter

Jarosław Kaczyński: Polska Tuska podobna do Rosji Putina

"Podobieństwo między Rosją Putina a Polską Tuska jest tym wypadku bardzo bolesne" - czytamy w oświadczeniu w sprawie usuwania zniczy sprzed Pałacu Prezydenckiego, podpisanym przez prezesa PiS.

Kaczyński oskarżył służby porządkowe o "świadome zbezczeszczenie pamięci ofiar katastrofy pod Smoleńskiem poprzez demonstracyjne usunięcie zniczy oraz zdjęć pary prezydenckiej".

To po prostu skandal! Kaczyński o usuwanych zniczach


Prezes PiS porównał sytuację z Krakowskiego Przedmieścia do wydarzeń w Moskwie, gdzie milicja usuwała znicze w miejscu zamachu na niezależną dziennikarkę, argumentując, że są to śmieci.

Poseł Andrzej Halicki, szef komisji spraw zagranicznych uznał, że takie słowa to kalumnie i że w Warszawie nikt nie usuwał zniczy i fotografii "tak jak sprząta się śmieci", podobnie jak nikt spośród członków PO i urzędników miejskich nie używał takich słów.

NIE pyta jak skończy Jarosław Kaczyński

Halicki podkreślił, że w Polsce nie ma zgody na anarchię, a za porządek po demonstracji powinni odpowiadać ich organizatorzy zgromadzeń. Jeśli tego nie robią, to "porządek musi zrobić ktoś inny".

Źródło: www.polskieradio.pl

Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (62):

Sortuj komentarze:

Jan Kowalski
  • Jan Kowalski
  • 03.04.2011 13:41

Popierajmy Jarosława! Tylko on może zatrzymać PiS w jego powrocie do wladzy!

Komentarz został ukrytyrozwiń
elza
  • elza
  • 30.03.2011 14:21

Panie Konopka to nie haki [ haki to specjalność Jarosłwa ] to są fakty!

Komentarz został ukrytyrozwiń
elza
  • elza
  • 26.03.2011 12:50

Walery Wątroba - wszystko znajdziesz w necie ! Po drugie ,nie mam telewizora!

Komentarz został ukrytyrozwiń

henryk19444 wczoraj 11:20 napisał: >...GDY CHCEMY UCZCIĆ PAMIĘĆ SWOICH ZMARŁYCH BLISKICH, SKŁADAMY WIEŃCE I ZAPALAMY ZNICZE NA ICH GROBACH NA CMENTARZU, NIE CZYNIMY TEGO PRZED ZAKŁADEM, GDZIE PRACOWALI ZA SWEGO ŻYWOTA !!!<
Podkreślić wypada, że w kwietniu 2010 r. właśnie w Pałacu Prezydenckim postawiono trumny i umożliwiono Polakom oddawanie hołdu parze Prezydenckiej. W ten sposób Pałac Prezydencki i miejsce przed nim stały się miejscem szczególnym. W zakładach pracy zwykle nie wystawia się trumien, JEDNAK W TYM PRZYPADKU TAK UCZYNIONO I FAKT TEN ZOSTAŁ ZAPISANY W HISTORII POLSKI. Dlatego przed Pałacem Prezydenckim ludzie stawiają 10 dnia każdego miesiąca znicze i będą tak robić długo. Lampki przynajmniej powinny się wypalić zanim zostaną uprzątnięte.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Anatol
  • Anatol
  • 26.03.2011 09:50

Roman Kożmiński to pan nie wie , że pani Kowalczyk pała ogromną miłością do Kaczyńskiego, ha ha ha

Komentarz został ukrytyrozwiń

Pani Jadwigo Kowalczyk i "elza" skończyły się Wam "haki" na Jarosława Kaczyńskiego że sięgacie do przodków podając nieprawdziwe fakty?

Komentarz został ukrytyrozwiń
Jacuś Wicuś
  • Jacuś Wicuś
  • 26.03.2011 08:07

OJ tam, oj tam! Za to Polska Kaczyńskiego to gułag Stalina.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Walery Wątróbka
  • Walery Wątróbka
  • 26.03.2011 08:01

elza Z AFRYKAŃSKIEGO BUSZU - skąd masz takie wiadomości . Pamiętaj jak usypiasz wyłączaj TVN bo zwariujesz i na gó..no będziesz mówiła papu.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Walery Wątróbka
  • Walery Wątróbka
  • 26.03.2011 07:55

Jak Polska była by podobna do Rosi Putina to przynajmniej jeden Żyd złodziej siedział by w pierdlu.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Mirek K
  • Mirek K
  • 26.03.2011 07:44

KonDonek z Putinem zaprowadzi nas na manowce Quwadis Polsko!!