Facebook Google+ Twitter

Jarosław Kaczyński porównuje katastrofę smoleńską do zamachu na WTC

"Widzieliście jak te samoloty przechodziły przez budynek World Trade Center?" - pytał prezes PiS mieszkańców Sieradza. I dodał: "Przecież wtedy skrzydła nie odpadały". Kaczyński znowu porównał katastrofę smoleńską do terrorystycznego ataku na World Trade Center.

Niedawno Kaczyński w "Gazecie Polskiej" mówił, że jeżeli okazałoby się, że w Smoleńsku doszło do zamachu, to jest to wydarzenie porównywalne z atakiem terrorystycznym z 11 września.

Na niedzielnym spotkaniu w Siedlcach uczynił to ponownie. Zwrócił uwagę, że samoloty atakujące World Trade Center, przelatywały przez budynek bez większych szkód. Jak w takim razie zwykła brzoza mogła doprowadzić do takiej katastrofy w Smoleńsku? Kaczyński sypał przykładami, jak z rękawa: "Ostatnio mieliśmy przykład, że samolot na Syberii skosił las, i nikomu się nic nie stało".

Według niego dowodzą one tego, że jest duże prawdopodobieństwo, iż pod Smoleńskiem doszło do zamachu. A nawet jeśli to była katastrofa (Kaczyński przyznał, że takie samoloty dosyć często spadają) to ciężko jest uwierzyć, w to, że wszyscy tam zginęli.

Tymczasem członek komisji Millera, dr Maciej Lasek powtórzył, że w Smoleńsku nie doszło do zamachu. W jego ocenie, gdyby doszło do wybuchu, to różne urządzenia zarejestrowały by wzrost ciśnienia, a tego nie stwierdzono.

Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (28):

Sortuj komentarze:

(*
 • (*
 • 07.05.2012 22:26

Chyba nie ubliżę p.prezesowi twierdząc, że ten człowiek nie zasługuje już nawet na współczucie.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Jacek Marek
 • Jacek Marek
 • 06.05.2012 17:53

Panie prezesie, to co Pan widział na filmach z WTC, te samoloty wrzynające sie w budynki to była grafika komputerowa. W internecie są juz setki analiz, które jednoznacznie wskazują, że nie było tam żadnych samolotów. W WTC uderzyły pociski amerykańskie a potem nałożono na to samoloty. Zaquważył Pan pewnie, że ta grafika cechuje się b. niską rozdzielczością, mimo, że przeciez "samoloty" nie uderzyły w oba budynki jednocześnie. Kiedy uderzył "pierwszy" wówczas setkitelewizji skierowały swe kamery na WTC. Stąd też, w przypadku tego drugiego "samolotu" powinien on być b. dobrze widoczny. "specjaliści" od grafiki specjalnie tak zrobili, żeby nie było widac szczegółów, a po drugie było b. mało czasu żeby wszytsko wziąć pod uwagę. W rezultacie teraz, gdy metody graficzne zrobiły wielki krok naprzed łatwo ustalono, że na pociski uderzające w WTC nałozono samoloty. NAjciekawsze jest to, że na wielu filmach z w internecie, mowa nie o filmach CNN czy FOX'a itd. bo te telewizje brały udział w spisku, ale o filmach amatorskich widać jak do WTC w który uderzył drugi "samolot", zbliża się wielki pocik. Specjaliści ustalili, że DOKŁADNIE na ten tor pocisku nałozono "samolot". A jak to się wszystko stało ? Primo, przed uderzeniem "samolotów" w budynki WTC, były juz gotowe filmiki CNN z tymi samolotami. Po uderzeniu pocisków "doprecyzowano" temat nakąłdając na och tory tory samolotów wraz z ich sylwetkami. Tak więc, Panei Prezesie, argument Pana, że w czasie uderzenia samolotów w budynki WTC "szkszydła nei odpadały" pokazuje jedynie to, że żyjemy w świecie "virtual reality", który ludzie, Pan też, biorą za świat rzeczyaiwsty

Komentarz został ukrytyrozwiń
Olek
 • Olek
 • 06.05.2012 17:15

Pożałowania godne

Komentarz został ukrytyrozwiń
Marta
 • Marta
 • 06.05.2012 17:13

Dlaczego tego debila nie zamknęli jeszcze w psychiatryku ???

Komentarz został ukrytyrozwiń
bob
 • bob
 • 24.04.2012 12:45

takie porównanie to dowód postępującej choroby psychicznej

Komentarz został ukrytyrozwiń

Na szczęście niektórych wystarczy podsumować co mówili żeby sobie wyrobić zdanie. :)

Komentarz został ukrytyrozwiń
 • Autor usunął profil
 • 23.04.2012 18:20

@Jan Polk masz rację co do mediów, w innym miejscu napisałem swego czasu, ten tekst:
O to, jak działa MEDIALNA mafia.
Przykładem niech będzie Stanisław Tymiński, startujący przed laty w wyborach prezydenckich: Oskarżenia o związek z Libią, wysunął UOP i Krzysztof Kozłowski - ówczesny minister spraw wewnętrznych w rządzie Mazowieckiego okazały się one fałszywe!!!Telewizja Polska (zapłać abonament) podała, że stosuje on przemoc wobec żony!!! Już po wyborach telewizja przegrała prawomocnie proces o pomówienie. Gazeta Wyborcza (kochana wyborcza) opublikowała opinię psychologa Andrzeja Samsona, (pedofila) że Tymiński jest chory psychicznie!!!
Tak to działa. Fakty są takie, jakie chcą media, a nie jaka są.

Komentarz został ukrytyrozwiń

@Serdiuk Dzisiaj 12:26 - jak juz omawiasz cudze teksty, to nie pomijaj waznych faktów: o białych liliach w...też pisałam.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Jan Polk
 • Jan Polk
 • 23.04.2012 15:29

Byłem na tym spotkaniu i było całkiem inaczej. Zarówno artykuł jak i komentarze dotyczą NIE TEGO CO NA SPOTKANIU KACZYŃSKI POWIEDZIAŁ, lecz dotyczą TEGO CO O SPOTKANIU PUŚCIŁ TVN oraz tego CO KOMENTUJĄ LUDZIE CZYTĄJĄCY KOMENTARZE. Jedna jest na to rada: dotrzeć do materiału źródłowego. W czasie spotkania trwającego 2 godziny czyli 120 minut Smoleńskowi poświęcone było około 2 minut. I to w innym kontekście...

Komentarz został ukrytyrozwiń
No Nie
 • No Nie
 • 23.04.2012 15:03

@ Panie Koźmiński , ta większość to 18 % .Coś ma pan problemy z koncentracją i czytaniem ze zrozumieniem .

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.