Facebook Google+ Twitter

Jarosław Kaczyński przerwał milczenie

Nieśmiało kampania powoli nabiera tempa. Jarosław Kaczyński przerwał milczenie.

Nieśmiało, kampania powoli nabiera tempa. Jarosław Kaczyński przerwał milczenie. Rozmowę z prezesem PiS przeprowadził dziennikarz i publicysta Igor Janke w środę późnym wieczorem zadając pytania przygotowane przez użytkowników Salonu24.pl. Na pytanie - Dlaczego zdecydował się Pan w tej sytuacji kandydować w wyborach? Jarosław Kaczyński odpowiedział:
"Czułem, że mam taki obowiązek. Nie chcę się odwoływać do relacji z bratem. Wszystkie sprawy osobiste, rodzinne, oddzielam. Teraz rozmawiam jako kandydat na prezydenta. Doszedłem do wniosku, wraz z moimi politycznymi przyjaciółmi, że w tej sytuacji jest szansa dla kraju. Jaka to szansa? By z tego pozytywnego odruchu społecznego, odruchu jedności, który powstał po 10 kwietnia, wyniknęło coś, co zmieni jakość naszego życia publicznego. Będzie w nim więcej współpracy. A przez to zmieni się jakość innych dziedzin życia. Na lepsze zmieni się codzienne życie Polaków”.
Przebudzony katastrofą samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem, uśpiony kościelny elektorat dał znać o sobie, zbierając podpisy pod kościołami. Czy Kościół wygra wybory dla PiS? Jaką zmianę naszego życia publicznego miał na myśli kandydat na prezydenta Jarosław Kaczyński. Skoro odwieczny problem angażowania Kościoła w politykę znów stanął na wokandzie. Pozostaje pytanie jaki cel chce osiągnąć Kościół. Odpowiedź jest dość prosta. Zjednoczony, obudzony i uśpiony elektorat PiS to szansa na zapełnienie pustych świątyń. Jak widać każda strona ma własny interes.

Inny kandydat na prezydenta pan Napieralski już dziś postanowił odmienić życie Polaków i rozdawał jabłka przed fabryką produkującą samochody w Tychach. Pojawiły się komentarze, że była już kiełbasa wyborcza i gruszki na wierzbie, a teraz mamy kuszące jabłka z raju czyli
baju – baju. Genialne prawda, każde rozdane jabłko to jeden potencjalny głoś. Łatwo policzyć ewentualne poparcie w wyborach.

PO dała sygnał na kogo liczy w wyborach. Na Ludzi zamożnych, którzy podczas drugiej tury
będą na urlopie. Każdy kto będzie głosował w pierwszej turze, może w komisji wyborczej pobrać specjalne oświadczenie, które pozwoli w razie wyjazdu na urlop na oddanie głosu w dowolnym miejscu w Polsce. Posłowie PO już złożyli stosowny projekt ustawy w Sejmie. To pozwoli na uratowanie paru głosów dla PO.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (8):

Sortuj komentarze:

Zamiast programów wyborczych mamy odmienionych nowych polityków. Po Jarosławie Kaczyńskim jest kolejny odmieniony to Janusz Palikot...też ma fajne okulary

Komentarz został ukrytyrozwiń

Czy zniknęły linie podziału. Brak konfliktu w kampanii wyborczej. Brak wizji dla Polski. Zamiast tego mamy uśmiechy i unikanie trudnych tematów.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Polska to dziwny kraj a naród obdarzony jest ułańska fantazja.Nie liczy się rozum tylko tupet pretendentów do koryta i nie jest ważne jakiego chlewiku. Potem tworzą się związki kolesi, kumpli, kumotrów którzy odchodzą od koryta tylko w jednym przypadku tz. zejścia.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Piar ?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jarosław Kaczyński przerwał milczenie i mówił, ale nic nie powiedział:(

Komentarz został ukrytyrozwiń

Czy ja wiem - ? Każdy stosuje swoje sposoby. Mnie się wydaje, że najwłaściwsze byłyby, jakieś programy, choć tak pobieżnie napisane i przekazane do publicznej wiadomości. No i później ich realizowanie i stosowanie odpowiednich sankcji za niewykonanie. Żeby żaden z kandydatów nie obiecywał tego, co mu przyjdzie do głowy.

Komentarz został ukrytyrozwiń

cytat z wikipedi:
"F-16 jest wielozadaniowym samolotem myśliwskim, wyprodukowanym do dziś w liczbie ponad 4000 egzemplarzy. Obecnie jest to najpopularniejszy samolot bojowy na świecie. Pomimo upływu ponad 30 lat od jego oblotu, dzięki systematycznemu rozwojowi i zwiększaniu możliwości bojowych samolot ten wciąż zachowuje wysokie walory bojowe i będzie stanowił wyposażenie amerykańskich sił powietrznych jeszcze przez co najmniej dwie kolejne dekady, a w innych państwach może nawet dłużej."
F-16 to nie złom, proponuje troszkę poczytać na temat lotnictwa i dopiero pisać opinie, bo się Pan ośmiesza.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jeżeli czegoś dowodzisz, stosujesz stosowne argumenty. Właśnie to! Polacy powinni popracować nad tym żeby skończyć z przekrzykiwaniem się! Odpowiednia argumentacja poparta naukowo przekonuje oponenta. Nasze pertraktacje za granicą wychodzą blado. Kiedy w dzisiejszym czasie produkuje się seryjnie samoloty bojowe, nieporównywalnie bo około ponad dwadzieścia razy lepsze i skuteczniejsze od F-16, my kupujemy złomy F-16 wydając na to ogromne miliardy w Euro.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.