Facebook Google+ Twitter

Jarosław Kaczyński spotkał się z młodzieżą

  • Źródło: IAR
  • Data dodania: 2008-05-10 19:47

Prezes Prawa i Sprawiedliwości, Jarosław Kaczyński spotkał się w Warszawie z młodzieżą. Były premier mówił młodym ym ludziom, że zadaniem młodego pokolenia jest zbudowanie lepszego systemu społecznego niż ten, który panował w Polsce w latach 50, 60, czy 70 -tych. Systemu lepszego także od tego, który budowany jest w naszym kraju od 25 lat.

Jarosław Kaczyński radził młodym ludziom, żeby kierowali się w tych poszukiwaniach empatią w stosunku do innych ludzi. Zdaniem byłego premiera ilustracją tego, co dzieje się, gdy reguła ta nie jest stosowana jest obecna sytuacja w służbie zdrowia. Prezes Kaczyński zaznaczył, że służba zdrowia może zostać potraktowana jako wielki majątek, który stanowi pokusę dla tych, którzy poszukują łatwego zysku. Jego zdaniem, to co dziś się dzieje to plany zapewnienia łatwego zysku kapitałowi, który zysk ten, prawdopodobnie w dużej części z naszego kraju wyprowadzi.
Na pytanie, jak PiS ma zamiar przekonywać do siebie młodych ludzi, prezes Kaczyński powiedział, że kluczem do sukcesu jest rozmowa i dialog z młodzieżą. Dodał, że PiS będzie odbudowywał swoją młodzieżówkę i sięgnie po nowoczesne narzędzia, w tym Internet. Kaczyński przyznał, że Internet działa dziś przeciwko PiS-owi. Zdaniem prezesa Kaczyńskiego młodzież odbiera często PiS jako negatywną ikonę kultury masowej. Według byłego premiera winę za to ponosi większość mediów, które taki wizerunek partii kreują.
Prezes Jarosław Kaczyński powiedział, że jego partia zastanawia się nad przedstawieniem własnego projektu reformy szkolnictwa. Jego założenia partia miałaby przedstawić wraz z programem jeszcze tej jesieni.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.