Facebook Google+ Twitter

Jarosław Kaczyński szykuje "wiosenną rewolucję". To koniec PO?

Prezes Jarosław Kaczyński nie przestał marzyć o władzy. Śni o wielkiej, najlepiej najwyższej. Na początek może być choćby funkcja premiera. Zapewne pod tym kątem jego tajny sztab kroi tajne plany "wiosennej rewolucji".

Sonda

Czy boisz się rewolucji Jarosława Kaczyńskiego?

 / Fot. PAP/Paweł Supernak"Rzeczpospolita" napisała, że nieformalna grupa działaczy PiS i naukowców pracuje nad projektem rewolucyjnej akcji, która może rozpocząć się tuż po Wielkanocy. Prace mają charakter ściśle tajny, bo rewolucyjnych przymiarek, nikt nigdy nie robił na oczach widowni. Zespół pracuje w tak wielkiej tajemnicy, że nie wiedzą o niczym ani członkowie partii, ani nawet Komitet Polityczny PiS. W składzie grupy mają być najbliżsi współpracownicy prezesa Jarosława Kaczyńskiego. Prawdopodobnie dwóch Adamów: Lipiński i Hofman oraz Tomasz Poręba i kilku ekspertów - ekonomistów, politologów, socjologów - podało polskieradio.pl.

Początkiem tajemniczych działań miałaby być dzień 10 kwietnia druga rocznica katastrofy smoleńskiej. Historia pokazała, że wstępem do wielkich wydarzeń powinna być głośna i bojowa ofensywa programowa. Toteż PiS szykuje w tajemnicy taką właśnie ofensywę propagandowo-medialną. Tajny informator "Rzeczpospolitej" mówi wprost, że zespół ma przygotować "wiosenną rewolucję". Wyjaśnia, że pod tym określeniem kryje się zakrojona na szeroką skalę kampania PiS. Można domyślać się, iż grupa działaczy PiS i naukowców, pracuje nad projektem rewolucyjnej akcji, która może doprowadzić do upadku rząd premiera Tuska.

Rzecznik PiS, Adam Hofman, pytany w Polskim Radiu o tajemniczą kampanię partii, nie powiedział nic konkretnego, ale też nie ukrywał zdenerwowania. Wiceprezes PiS Beata Szydło tłumaczyła, że "trwają prace nad różnymi projektami", bo rzeczywistość szybko się zmienia, więc "trzeba przeformatować niektóre działania".

Przed wrześniowymi wyborami 2011 roku, prezes Kaczyński prowadził ostrą walkę polityczną, o zwycięstwo partii PiS i jego osobiste. Głosił hasła, aby porwać naród i skłonić masy do przyjścia do wyborczych urn i oddania głosu na PiS. Był pewien zwycięstwa. Wzywał swoich politycznych żołnierzy do gromkich okrzyków na wiecach: "Zwyciężymy! Zwyciężymy!". Przegrali.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (57):

Sortuj komentarze:

Tymek Zieliński
 • Tymek Zieliński
 • 20.02.2012 02:50

re: Leszek Małkowski - Nóz w plecy wbił Jarosławowi Kaczyńskiemu Lis, w niesławnym wywiadzie. Zachował się obrzydliwie, oskarżał Jarosława o to czego nie popełnił, wychwalał Erikę i bronił Melker, dedeerowską uczoną, która z UE robi ZSRR z Niemcami na czele, a nie pozwalał mówić Jarosławowei. Lis zdrajca, chciał osmieszyć JK wbijając mu raz po raz nóż w plecy. Na szczęscie widzowie poznali się na nim.Ale Jarosławowi zaszkodziło to, że w ogóle zgodził sie wystapić w tak szmatławym programie.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Tymek Zieliński
 • Tymek Zieliński
 • 20.02.2012 02:44

Równie głupiego i naiwnego felietonu jeszcze chyba nigdy nie czytałem. Oto sądy, a raczej przesądy faceta, z wypranym przez media PO mózgiem. Wzystko widzi akurat dokładnie odwrotnie niż wygląda to w rzeczywistości. Najsmutniejsze, że wciąz jest jakis procent takich ludzi w naszym społeczeństwie, którzy widzą rzeczywistość przez krzywe okulary, nie rejestrują absolutnie żadnych faktów, oszukuja siebie i usilują oszukiwać czytelników. Ale wzbudzaja tylko usmiech, juz nie napiszę, że politowania.
To Tusk jest Leninem panie felietonisto. Dziwne, że pan jeszcze tego nie zauwazył...
A opluwa pan ludzi szlachetnych, jak Antoniego Macierewicza. Wstyd!

Komentarz został ukrytyrozwiń
Inka
 • Inka
 • 16.02.2012 19:36

Panie CYBRUUUUUCH --- wydawało się panu że tym idiotycznym artykułem skłóci pan społeczenstwo i przysporzy punktów Platformie - jak pan widzi po komentarzach jest inaczej ... agenturalna Platforma która ma mocodawców w Moskwie nie długo polegnie ,bo o tym marzy naród Polski ! Schyłek tego g.... staje się faktem!

Pozdrawiam.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Jurek Malicki
 • Jurek Malicki
 • 15.02.2012 21:45

Gdy pytam młodych z czym kojarzy ci się Platforma i Tusk odpowiadają : przekręty,korupcja ,afera hazardowa ,antypolonizm ,polityka zagraniczna na kolanach ,zdrada interesów Polski,wyprzedaż majątku narodowego o strategicznym znaczeniu, brak wizji rozwoju kraju ,podejrzewają nawet że to agenturalne ugrupowanie! Tak mówi młodzież jak wielu znajomych o różnych poglądach politycznych. To tylko niektóre wypowiedzi .

Komentarz został ukrytyrozwiń

"W kampanii wyborczej 2011 r. szef PiS mocno narzekał na złe rządy Tuska, na rozwaloną Polskę, rzuconą przez Europę na kolana, na kondominium, na brak suwerenności i słabość państwa, na uległość wobec innych krajów oraz na brak wolności i demokracji. Obiecywał ludziom, że jak PiS dojdzie do władzy, to on wszystko zmieni". Gdyby nie malutki błąd to prezes Kaczyński wygrał by wybory. Niestety, w tak ważnej chwili, nie wspomniał o nożu wbitym w plecy.

Komentarz został ukrytyrozwiń
JW@
 • JW@
 • 15.02.2012 19:28

>>>>>Bo wielu jest porządnych ludzi nawet w PZPR ,którzy się nawrócili i chcą dalej działać dla Polski nie są to jednak Dygnitarze PZPR, tylko zwykli ludzie którzy zbłądzili. W Platformie są byli dygnitarze kacyki i bandyci którzy powinni gnić w kryminale. Tylko Platforma zaciekle ich broni. Gróba kreska Mazowieckiego robi swoje.<<<<<<

Komentarz został ukrytyrozwiń
Ciekawy
 • Ciekawy
 • 15.02.2012 19:21

Dlaczego w PiS jest tylu byłych członków Polskiej Zjednoczonej Partii Robotnicze ?

Komentarz został ukrytyrozwiń
Weteran
 • Weteran
 • 15.02.2012 18:37

.......a syn opowiada kawały o Kaczorze - bo jest taki łomot jak ty - ad Rem . Takiego łomota wychowałaś i takie są efekty ,dojrzeje i wyrośnie z tego ,a ciebie skreśli z życia !

Komentarz został ukrytyrozwiń
Inka
 • Inka
 • 15.02.2012 18:32

Agentura nami rządzi ... już bardziej obciachowego rządu trudno sobie wyobrazić ... Jedno jest pewne - koniec nastąpi jak Amen w pacierzu; jak napisał Pan Kożmiński hi, hi, hi, ha.... Kozy wam paść platfusy ,a nie rządzić dumnym krajem jakim jest Polska!

Komentarz został ukrytyrozwiń
 Ad Rem
 • Ad Rem
 • 15.02.2012 18:23

Dodam jeszcze ,że PiS wśród młodych kojarzy się z zacofaniem , Kaczyński za brak konta , prawa jazdy , żony ,nieumiejętność języków i Rydzykiem !

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.