Facebook Google+ Twitter

Jarosław Kaczyński w Radomiu. Uczci bohaterów Czerwca 76

Prezes PiS Jarosław Kaczyński odda dziś hołd uczestnikom strajków robotniczych z czerwca 1976 roku

Creative Commons Uznanie autorstwa 3.0 / Fot. KolaninJak informuje na swojej stronie internetowej radomski radny PiS-u Jakub Kowalski, Jarosław Kaczyński odda hołd bohaterom wydarzeń czerwcowych. Około godziny 12 były premier ma złożyć kwiaty pod Pomnikiem Radomskiego Czerwca '76 na skrzyżowaniu ulic Żeromskiego i 25 czerwca.

Jarosław Kaczyński nie weźmie udziału w uroczystościach popołudniowych. Przybędzie na nie prezydent Bronisław Komorowski, który odznaczy uczestników wydarzeń czerwcowych. Prezydent weźmie też udział we mszy świętej przy pomniku, której będzie przewodniczyć ordynariusz diecezji radomskiej bp Henryk Tomasik.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (10):

Sortuj komentarze:

jn
 • jn
 • 27.06.2011 14:08

Czy to prawda, że Kaczyński powiedział o sobie, że jest współzałożycielem KOR-u?

Komentarz został ukrytyrozwiń

No tak - tu się w 100% zgodzę. Jarek pozostał sobą. Jedyne co go kiedykolwiek pociągało to skłócać wszystkich ze sobą, napuszczać jednych na drugich, wywoływać zamieszanie i być w centrum uwagi. No i trzeba przyznać, że z ani odrobiny z tego nie zrezygnował. :D

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ciekawa zbieżność w sposobie rozumowania. - Władze PRL też wiecznie uważały, że ludziom mającym inne poglądy ktoś płaci.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Mirek Kramarz
 • Mirek Kramarz
 • 25.06.2011 09:34

I tylko Radom może być dumny z Premiera Kaczyńskiego ,który jako jeden z bardzo niewielu nie dał się złamać,reszta włącznie z politykami PO się zeszmaciła - i na nich w Radomiu nikt nie czeka.Tylko Premier Kaczyński został przy ideałach Sierpnia 80 roku,reszta sprzedała się za bezcen ,korporacjom i obcemu biznesowi!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń
Sylwia Olczyk
 • Sylwia Olczyk
 • 25.06.2011 02:24

Ile wam zapłacili za te wpisy? Żenada! RADOM CZEKA NA PREMIERA JAROSŁAWA KACZYŃSKIEGO ZAPEWNIAM WAS!

Komentarz został ukrytyrozwiń
werol
 • werol
 • 24.06.2011 20:48

Tyle ma wspólnego z Radomiem Kaczyński,ile jego brat,śp.Lech Kaczyński-czyli,Jarosław "jedzie" na pamięci swojego brata.Dokąd dojedzie?na pewno nie do władzy.

Komentarz został ukrytyrozwiń
krzysztof laszek
 • krzysztof laszek
 • 24.06.2011 19:50

panie prezesie jeszcze niedawno chwalil pan epoke gierka kiedy to miedzy innymi skutecznie rozprawiono sie poprzez palowanie wyzwisk wobec strajkujacych w Radomiu Ursusie Miasta te zostaly przez Zomo spacyfikowane ludzie pozbawieni srodkow do zycia pana postawa jest dowodem na to jakim jest pan cynikiem osoba pozbawiona ludzkich zachowan poto aby sie eksponowac dla urojonych celow KL

Komentarz został ukrytyrozwiń

@ Łucznik Radom - no to teraz musi nadrobić nie? :D

Komentarz został ukrytyrozwiń
Łucznik Radom
 • Łucznik Radom
 • 24.06.2011 18:41

Po jaką choler tam jedzie Jarosław Kaczyński ?!Co ? Znowu zrobi jakąś awanturę i znowu będzie robił tam hucpę !!!Jak wybory sie zbliżają, to jest ale gdy inni walczyli o wolność to żył jak paczek w maśle .Mamusia Jadwiga i tatuś Rajmund mu to gwarantowali współpracując w reżimie: Bieruta a później SB , PZPR !Reszta Bierut dał Kaczyńskim wille po bohaterze , Piłsudczyku !Kto dał i po kim mieszkali Kaczyńscy to jest ważne i godne odnotowania .TERAZ SIĘ SZEDA TAM GDZIE GO NIGDY NIE BYŁO!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń
Jacek
 • Jacek
 • 24.06.2011 17:44

Mam pytanie do wiernych i popierających PiS .Czy Jarosław Kaczyński był jednym z 60 tysięcy pielgrzymów , którzy zjechali do Lednicy ??? Czy uczestniczy ł w procesji w Warszawie ?
Na Beatyfikacji Jana Pawła IIw Watykanie wiemy, że go nie było !!!
DLACZEGO CHRZEŚCIJANIE DAJA SIĘ TAK MAMIĆ PiS’OWI I TEMU Jarosławowi Kaczyńskiemu .
Dla mnie jest nie pojęte jak można dać się tak zmanipulować i jeszcze głosować na PiS.
BÓG JAK CHCE UKARAĆ TO ROZUM ODBIERA , czy faktycznie katolicy co popierają PiS mają zaćmę czy aż tak ich ogłupił ojciec Rydzyk poprzez radio Maryja , telewizje Trwam ??
TO SIĘ MUSI WRESZCIE SKOŃCZYĆ Z TYM Kaczyńskim i z tą partią, SEKTĄ ? PiS !!!!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.