Facebook Google+ Twitter

Jarosław Kaczyński zaskoczony nową pracą doktora G.

  • Źródło: IAR
  • Data dodania: 2008-05-12 18:02

Prezes Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński jest zaskoczony informacjami, że znany kardiochirurg Mirosław Garlicki otrzymał propozycję pracy w prywatnym szpitalu w Krakowie.

O sprawie napisała dzisiejsza ''Gazeta Wyborcza''. W rozmowie z Radiem Kielce Jarosław Kaczyński przypomniał, że na lekarzu ciąży około 50 zarzutów korupcyjnych.

Według prezesa PiS ktoś, kto prawdopodobnie dopuścił się wielokrotnej korupcji, a także jak to określił - innych przestępstw, w korporacji medycznej nie powinien funkcjonować. Zdaniem Kaczyńskiego propozycja pracy dla Garlickiego jest przykładem rozkładu norm moralnych w Polsce.

Kilka dni temu prokuratura oczyściła Mirosława Garlickiego z zarzutu zabójstwa pacjenta. Nadal jednak prowadzi śledztwo dotyczące korupcji. Lekarzowi postawiono 46 zarzutów.

Sprawa kardiochirurga ze szpitala MSWiA stała się głośna po wypowiedzi ministra sprawiedliwości w rządzie Jarosława Kaczyńskiego. Na konferencji prasowej Zbigniew Ziobro powiedział: '' już nikt nigdy przez tego pana życia pozbawionym nie będzie''.

M. Pirosz - Radio Kielce. /iar/hk/mnr/orzechowska

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.