Facebook Google+ Twitter

Jarosław Kaczyński: zlikwidować "Szkło kontaktowe"

Jarosław Kaczyński domaga się likwidacji "Szkła kontaktowego", bo wg niego program "wulgarnie i obrzydliwie" atakuje PiS. Takie żądania padły dziś z trybuny sejmowej, w trakcie debaty na temat wydarzeń w Łodzi.

Wg Jarosława Kaczyńskiego w programie tym obrażana jest tylko jedna partia, tzn. PiS. Tłumaczenie dziennikarza

Na uwagę dziennikarza, iż często negatywne opinie wypowiadają telefonujący do programu widzowie Kaczyński odpowiedział: "Dlatego tych widzów należy eliminować".

Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (16):

Sortuj komentarze:

Weonika
  • Weonika
  • 04.08.2011 19:47

Pan Kaczyński powinien zacząć zachowywać się na tyle lat co ma a nie na 10. Jest mi wstyd, ze ktoś jaki jak Pan Kaczyński siedzi w Polskim Rządzie. Mam 22 lata i jak oglądam wypowiedzi Kaczyńskiego, to aż głupio mi się robi, że jesteśmy z tego samego kraju. Ostatnio nazwał reportera ''ministrem''. Właśnie teraz doszłam do zrozumienia, że jego iloraz inteligencji pozwala mu tylko na atak innych, ponieważ nic innego do powiedzenia nie ma. To on powinien się do dymisji podać albo na studia powrócić. ''Jest doktorem prawa'' ?? Ile kosztuje zdobycie takiego imienia Panie Kaczyński? W złotówkach proszę.

Komentarz został ukrytyrozwiń
jasio
  • jasio
  • 28.01.2011 09:59

Jarosław Kaczyński "wulgarnie i obrzydliwie" atakuje porządnych ludzi

Komentarz został ukrytyrozwiń
SiC
  • SiC
  • 25.11.2010 17:29

Ta choroba władzą się nazywa

Komentarz został ukrytyrozwiń
krzysiek
  • krzysiek
  • 22.10.2010 11:16

a ja nie mam telewizora! Oglądanie afer, kłotni politycznych, wzajemnego opluwania i "krytyki" dziennikarskiej i "dziennikarskiej" oraz notorycznych sonadarzy partyjnych mi zbrzydło "czaaaas temu". Ja się musiałem nieźle naszukać, by znaleść jakiś ciekawy program, albo NOWY FILM!
Gorąco polecam takie rozwiązanie (aha, zaletą braku telewizor są wooooolne wieczory;) i święty spokój - wolny od Tuska, Kaczyńskiego i innych!)

Komentarz został ukrytyrozwiń
hawus
  • hawus
  • 21.10.2010 22:28

Pieniądz rządzi światem i jeżeli ktoś finansuje stacje telewizyjna to nie dlatego żeby redaktor uprawiał swawolę, tak jest w TVN jak i w Radiu Maryja oraz innych. Na pewno ja jako właściciel nie pozwoliłbym żeby moja stacja telewizyjna popierała polityków którzy nie są mi przychylni - oczywiście w granicach rozsądku.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Jan Jaworski
  • Jan Jaworski
  • 21.10.2010 21:13

Panie numerowany (10877928) może pan z szafy Lesiaka?
Pan się już pewno dawno "uwłaszczył" na przekrętach na temat J.Kaczyńskiego? A za oszczerczą wypowiedź, że "na tych miliardach uwłaszczył się prezes PiS" mogłbyś pan "beknąć". Bo prezes nie został skazany przez żaden sąd, choć armia takich jak pan (razem z wieloma niezweryfikowanymi sędziami) dałaby za to bardzo bardzo wiele.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Jan Jaworski
  • Jan Jaworski
  • 21.10.2010 20:55

Panie Zaj, pana niewybredne, typowe dla nienawistników odczucia na wypowiedź Kaczyńskiego (ot, psychol i basta) sprowokowały celną i rzeczową odpowiedź pana Maca i nie ma co się obrażać. Lepiej zastanowić się, czy nie za bardzo nadyma się pan, będąc przekonanym, że od takiego kaczora (i jego sympatyków), to ho, ho, jest pan ze sto razy mądrzejszy i zdrowszy na umyśle...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Panie Mac, wyraził pan swoje zdanie, ok, prezes wszystko może, ja wszytko mogę pan też.
Czy nie potrafi się pan powstrzymać od komentowania moich komentarzy?Zresztą to też panu wolno, tylko po co te diagnozy? Lubi pan być smagany batem po czterech literach? Wydaje mi się, że tak stąd te ciągle argumentum ad personam .

Komentarz został ukrytyrozwiń
10877928
  • 10877928
  • 21.10.2010 17:08

Panie Zdzisławie, ma pan na myśli afery Telegrafu, Art-B, FOZZu? W aktach spraw tych trzech największych afer IIIRP pojawia się nazwisko Jarosława Kaczyńskiego. Na tych miliardach uwłaszczył się prezes PiS.

Komentarz został ukrytyrozwiń
wqeqwe
  • wqeqwe
  • 21.10.2010 17:02

Kaczyński przeniósł biuro na ulicę Mysią? Do budynku dawnego Urzędu Cenzury?