Facebook Google+ Twitter

Jarosław Kaczyński złożył kwiaty na Powązkach po oficjalnej uroczystości

Prezes PiS nie uczestniczył w głównych uroczystościach odsłonięcia pomnika ku czci ofiar katastrofy smoleńskiej. Na Powązkach pojawił się w otoczeniu swoich najbliższych współpracowników po zakończeniu oficjalnej części. Złożył kwiaty na znajdujących się tam grobach i pod monumentem.

 / Fot. PAP/Tomasz GzellPrezes PiS pojawił się na Powązkach już po zakończeniu oficjalnych uroczystości- informuje TVN24. Towarzyszyli mu m.in. szef klubu PiS Mariusz Błaszczak i wicemarszałek Sejmu Marek Kuchciński. Jarosław Kaczyński złożył wieńce i kwiaty na kilku grobach ofiar katastrofy smoleńskiej, m.in. Przemysława Gosiewskiego, Grażyny Gęsickiej, ks. Romana Indrzejczyka, Aleksandra Szczygły i Władysława Stasiaka, pochowanych nieopodal pomnika ku czci tych, którzy zginęli 10 kwietnia.

Kiedy na Powązkach trwały uroczystości odsłonięcia pomnika, Kaczyński złożył wieniec przed Pałacem Prezydenckim i wraz z politykami swojej partii odmówił modlitwę. Wcześniej zaś wziął udział w mszy świętej w pobliskim kościele seminaryjnym.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (7):

Sortuj komentarze:

Dorota Walkowiak
  • Dorota Walkowiak
  • 11.11.2010 18:37

Pytanie pana Łukasza Brzezickiego jest raczej retoryczne ale skoro zostało zadane...
Jarosław Kaczyński w sprawach dotyczących Smoleńska odcina się od działań władz ze względów oczywistych i wszystkim wiadomych. Powodów jest aż nadto: uważa słusznie, że moralną i polityczną odpowiedzialność za nieprzygotowanie wizyty Prezydenta 10 kwietnia w Smoleńsku ponosi rząd, oraz, że po katastrofie premier i inni ważni politycy PO "podjęli działania nastawione na odsunięcie od siebie politycznej odpowiedzialności za katastrofę, a w relacjach Polski z Federacją Rosyjską dopuścili się błędów i zaniechań, które drastycznie zmniejszyły szansę rzetelnego i pełnego ustalenia bezpośrednich przyczyn katastrofy" link http://beta.wiadomosci.onet.pl/raporty/katastrofa-smolenska/nie-doszloby-do-katastrofy-gdyby-nie-polityka-dona,1,3657981,wiadomosc.html .
Ponadto Jarosław Kaczyński słusznie jest zdania, że dzisiejsza władza ponosi winę za narażenie życia ludzi pod Krzyżem na Krakowskim Przedmieściu i bezczeszczenie tego Krzyża. Oraz, że osobistości, które zginęły tragicznie 10 kwietnia w Smoleńsku zasługują na pomnik w centrum Warszawy a nie na cmentarzu, olbrzym - nagrobek pomnika nie zastępuje. To tylko niektóre powody dla których Jarosław Kaczyński nie uczestniczy w działaniach władz dotyczących katastrofy. Można dodać jeszcze nierówne traktowanie rodzin ofiar katastrofy, zniesławianie pamięci generała Błasika poprzez sugerowanie winy za spowodowanie rozbicia się polskiego samolotu itd...

Komentarz został ukrytyrozwiń
eks
  • eks
  • 11.11.2010 08:53

Po co Jarosław Kaczyński ma sie identyfikować z narodem i państwem?Ma swoją partię,"własnych obywateli",swoje radio, telewizję.Po wyborach będzie miał własne parafie,ludzi we własnej administracji samorządowej...po co mu Nasza Polska?

Komentarz został ukrytyrozwiń
Roman Kożmiński
  • Roman Kożmiński
  • 10.11.2010 16:11

To towarzystwo Pookrągłostołowe będzie niedługo się marginalizować . Społeczeństwo dojrzeje ,i rozliczy.

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 10.11.2010 14:21

Nie głosowałem na TEGO pana, tylko na poprzedniego Kaczyńskiego - zanim został okrzyknięty świętym, i zanim udowodnił, że nie był wart mojego głosu.

Teraz, kiedy już łopatologicznie wyjaśniłem, możesz mi wyjaśnić Adamie, jako wyborca Jarosława, dlaczego marginalizuje się od reszty społeczeństwa?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Pan Kaczyński żyje w Polsmoleńsku i już sie z tego nie wygrzebie...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Sam wyjaśnij jako były elektorat ;)))

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 10.11.2010 12:22

Niech mi elektorat tego Pana wyjaśni, dlaczego on tak robi? Dlaczego marginalizuje się od reszty?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.