Facebook Google+ Twitter

Jarosław Kuźniar domaga się od prezesa PiS odejścia z polityki

Znany dziennikarz TVN24, Jarosław Kuźniar, dołączył do polityków PO, którzy domagają się odejścia z polityki szefa PiS.

 / Fot. PAP/Paweł SupernakKaczyński powiedział wczoraj, że zamordowanie prezydenta RP i 96 polskich obywateli to niesłychana zbrodnia. Politycy PO uznali te oskarżenia za haniebne i stwierdzili, że Kaczyński powinien udać się na polityczną emeryturę.

Podobnie uważa dziennikarz TVN24, który napisał na Facebooku następujące słowa: "Po słowach "zamordowanie 96 osób to niesłychana zbrodnia", na które JK nie ma żadnych dowodów, powinien (on lubi takie stawianie sprawy) odejść z polityki".

Kuźniar dołączył także do grona krytyków "Rzeczpospolitej". Stwierdził, że dziennik powinien zmienić redaktora naczelnego, a o jego dziennikarzach napisał, ze mają taki sam niedobór honoru jak Jarosław Kaczyński.

Zarejestruj się i napisz artykuł
Znajdź nas na Google+


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (21):

Sortuj komentarze:

Pan Kużniar tak jak każdy obywatel w tym kraju ma prawo wyrażać swoje myśli, obojętnie mądre czy głupie. Natomiast bycie prezenterem zobowiązuje go do zachowania umiaru w przekazywaniu swoich sympatii politycznych. Słuchając czasami jego niesympatycznych, stronniczych wypowiedzi zadaję sobie pytanie- co on tam robi? Nie informuje, ale jątrzy.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Wypowiedż Jarosława Kaczyńskiego może zbyt emocjonalna..
Ale nie mnie oceniać.. Ja nie straciłam najbliższej rodziny w katastrofie.

Komentarz został ukrytyrozwiń

O tym czy dany polityk odejdzie z polityki, decydują wyborcy (ewentualnie sąd) i jak na razie zarówno Tusk jak i Kaczyński mają się pod tym względem świetnie.

Panie Grzegorzu, takie osoby nie powinny się zatem o tej prasie wypowiadać.
Ja sporo czytam zagranicznych artykułów i jakoś nie doszukałem się myśli i informacji stawiających nas na równo z Hondurasem. Z resztą sam fakt, że o Polsce w ogóle się pisze, coś tam już znaczy.

Komentarz został ukrytyrozwiń

p.Konopka,

To już przerabialiśmy kilkakrotnie w historii :
Sztuczne podsycanie poczucia zagrożenia, fantasmagorie o powszechnej inwigilacji, jedyne uznane "prawdy" o ( np jakimś ważnym wydarzeniu, podpaleniu Reichstagu, "bandyckim" podziemiu antysowieckim, dobrych komunistach, przyczynach katastrofy ) . Ważne jest poczucie misji , własnej wyjatkowości.
To ma dawać mandat dla samozwańczej władzy silnego Wodza, Dyktatora, który ciemny naród oświeci i wyprowadzi na wyżyny zmanipulowania, postraszy pistoletem lub odizoluje.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jarosław Kaczyński ma prawo a nawet obowiązek sygnalizować społeczeństwu bezprawne działania innych.
Prawda o katastrofie wywróciłaby ten rząd a wielu oglądałoby świat za krat wiec dla tych osób była to kwestia życia, postanowili zmienić nieuchronne, ingerując w niezależność dziennikarską. Użyli poważnych argumentów skoro gazeta zgodziła się na utratę wizerunku i wiarygodności. Nie na próżno Tusk zainstalował 2 milion podsłuchów wśród Polskich obywateli. Z pewnością nie był to byle jaki "hak".

Komentarz został ukrytyrozwiń

@Łukasz Wolski - pisząc myślałem o osobach nie znających angielskiego i jednocześnie mających zerowe zaufanie do większości mediów w Polsce.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Nie będąc "politykiem PO" dołączam do tych, którzy uważają, że insynuacje o mordzie, zbrodni, mataczeniu i poplecznictwie dyskwalifikują Jarosłwa Kaczyńskiego.
Uważam, że Jarosław Kaczyński powinien odejść z polityki.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Nie będzie żadnego problemu, jak na tacy mamy artykuły na stronach internetowych, przedruki w polskiej prasie i do tego znajomych w USA.

Ale rozumiem, że pan nie czyta zagranicznej prasy? A jednak wie co o Polsce myślą?

Komentarz został ukrytyrozwiń

To żadna nadzwyczajna wiadomość z tym Kuźniarem !!!!!
Przecież większość prawdziwych polskich patriotów wolałaby, żeby Kaczyński przestał judzić i marzyć o karierze dyktatora, by przeszedł na emeryturę po prostu (kot, altanka, trawnik,grządki..itp)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Panie Łukaszu - absolutnie nic nie stoi na przeszkodzie by nam Pan tu opublikował od czasu do czasu przegląd amerykańskiej prasy... Skoro się Pan tak świetnie w niej orientuje, to przypuszczam iż nie będzie to najmniejszym nawet problemem...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.