Facebook Google+ Twitter

Jasełka w wykonaniu dzieci z Ośrodka Wspierania Rodziny

W czwartek w kościele pw. św. Marii Magdaleny w Radomsku odbyły się jasełka przygotowane przez podopiecznych Ośrodka Wspierania Rodziny.

Aktorami byli podopieczni Ośrodka Wspierania Rodziny w Radomsku. / Fot. Paweł DudekZdaniem widzów, kościół był najlepszym miejscem na tego typu przedstawienie. Stwarzał odpowiedni klimat dla zaprezentowania inscenizacji Narodzenia Pańskiego. W jasełkach brało udział kilkanaścioro dzieci z radomszczańskich świetlic środowiskowych. Młodzi aktorzy, z pełnym zaangażowaniem, przedstawili historię. Oprawę muzyczną, w postaci tradycyjnych polskich kolęd, przygotował Polski Związek Emerytów i Rencistów.

Widowisko wzbudziło duże zainteresowanie. Dzieci przygotowywały się do występu ponad miesiąc. Młodzi aktorzy z pełnym zaangażowaniem odgrywali role. / Fot. Paweł DudekNa zajęciach prowadzonych w radomszczańskich świetlicach środowiskowych młodzi aktorzy uczyli się swoich ról, przygotowywali stroje oraz niezbędne rekwizyty. - Udział w jasełkach był dla dzieciaków ogromnym przeżyciem, można to było odczuć już podczas prób - mówi Jacek Paszewski, pełniący obowiązki kierownika Ośrodka Wspierania Rodziny.

Po jasełkach podsumowano wszystkie przedsięwzięcia Ośrodka Wspierania Rodziny w Radomsku w 2008 roku. Ciekawe sprawozdanie z działalności przedstawiono w formie prezentacji multimedialnej, a następnie podziękowano za wsparcie otrzymywane od firm, instytucji i osób prywatnych. Zaraz potem odbyła się uroczystość wigilijna, na której Mikołaj rozdał ponad 130 paczek ze słodyczami.Jasełka zgromadziły dużą publikę w kościele pw. Marii Magdaleny. / Fot. Paweł Dudek

Obecnie Ośrodek Wspierania Rodziny w Radomsku nadzoruje pracę ośmiu świetlic środowiskowych i ma pod opieką 160 podopiecznych.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

:)

Komentarz został ukrytyrozwiń

piekny text :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.