Facebook Google+ Twitter

Jasna Góra ignoruje motocyklistów?

Zlot motocyklistów na Jasnej Górze w tym roku budził spore kontrowersje i duże zainteresowanie w środowisku motocyklowym z uwagi na na osobę Wiktora Węgrzyna, który obraził się na władze Częstochowy i przeniósł imprezę do Gietrzwałdu na Mazurach.

1 z 12 Następne zdjęcie
Zdjęcie: Kilka tysięcy motocyklistów przyjechało na Jasną Górę, pokonując często kilkaset kilometrów...Fot. Krystian Jamróz
Kilka tysięcy motocyklistów przyjechało na Jasną Górę, pokonując często kilkaset kilometrów...
Fot. Krystian Jamróz

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (6):

Sortuj komentarze:

Śruba
  • Śruba
  • 18.04.2012 22:05

Informacja o Pielgrzymce Motocyklistów i mszy dla nich zniknęła ze stron internetowych Jasnej Góry zaraz po decyzji o przeniesieniu Jasnogórskiego Zlotu Gwiaździstego do Gietrzwałdu.Więc ci którzy zdecydowali się jednak jechać do Cze-wy nie mieli podstaw by oczekiwać tam jakichś uroczystości na Jasnej Górze.Bardzo obszerne i szczegółowe informacje były na stronie organizatora IX Zlotu Gwiaździstego , Rajdu Katyńskiego.

Komentarz został ukrytyrozwiń
rak
  • rak
  • 18.04.2012 21:25

@ Jamróz.Nie prawda.Na stronach Biura Prasowego Jasnej Góry informowano o przeniesieniu uroczystości rozpoczęcia sezonu motocyklowego i peregrynacji kopi Cudownego Obrazu do Gietrzwałdu.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Taliesin
  • Taliesin
  • 18.04.2012 21:20

Już miesiąc temu Paulini na stronie internetowej Jasnej Góry informowali o przeniesieniu pielgrzymki motocyklistów i związanego z nią Zlotu Gwiaździstego do Gietrzwałdu.Powodem była decyzja prezydenta Cze-wy(SLD) pana Matyjaszczyka o zorganizowaniu w tym samym czasie typowo komercyjnej imprezy motocyklowej, tzw. Ogólnopolskich dni motocyklowych.Zlot Gwiaździsty i Paulini nie chcieli przeszkadzać panu Matyjaszczykowi i organizatorom tych Ogólnopolskich dni mot.Mszę w intencji motocyklistów i poświęcenia maszyn dokonali w sanktuarium w Gietrzwałdzie o czym informowali.To Częstochowscy organizatorzy owych Dni Ogólnopolskich udawali głuchych i do końca oszukiwali motocyklistów na forach że wszystko jest "jak dawniej".A w Gietrzwałdzie było wspaniale.Wiem bo byłem.

Komentarz został ukrytyrozwiń
A.N.
  • A.N.
  • 17.04.2012 19:27

Mam gdzieś polityczne zagrywki "dobrodziei" z Częstochowy, w głowach im się od przybytku poprzewracało, niech strzelają "focha" ma maxa... Ja pocisnąłem do Gietrzwałdu. Poza pogodą, która niezbyt się spisała - było OK. Krystian, za galerię 5*

Komentarz został ukrytyrozwiń

Na stronach Biura Prasowego Jasnej Góry nie zamieszczono żadnych informacji w tej sprawie.

Komentarz został ukrytyrozwiń

A jaki jest oficjalny powód odwołania mszy?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.