Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

13019 miejsce

Jasnowidz Krzysztof Jackowski powołany na biegłego

Znany polski jasnowidz Krzysztof Jackowski udostępnił wczoraj (tj. 21 maja 2013) skan dokumentu, który dowodzi, że został oficjalnie powołany na biegłego z dziedziny parapsychologii przez Prokuraturę Okręgową w Katowicach.

Skan dokumenty opublikowany pierwotnie na stronie: http://krzysztof-jackowski.info/wp-content/uploads/2013/05/katowice-001-poprawione.jpg / Fot. krzysztof-jackowski.info"Zbigniew Jamrozy - prokurator Prokuratury Okręgowej w Katowicach [...] postanowił [...] zasięgnąć opinii biegłego z zakresu parapsychologii - jasnowidza Krzysztofa Jackowsiego celem przeprowadzenia eksperymentu w celu ustalenia miejsca pobytu -----" - głosi treść "Postanowienia o zasięgnięciu opinii" wystawionego 27 marca tego roku.

Treść jest ocenzurowana w punktach mogących zdradzić, do kogo odnosi się opiniowana sprawa. Niemniej wynika z niej jasno, że prowadzi ją Wydział do Spraw Przestępczości Zorganizowanej i dotyczy nakłonienia do popełnienia samobójstwa lub udzielenie pomocy w tymże (art. 151 KK).

Opublikowany skan pisma posiada niezbędne pieczątki i podpis prokuratora - jego autentyczność nie budzi wątpliwości.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.